Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

ХТО ЩЕ У КРЕМЕНЧУЦІ НЕ ПІШОВ ПО СУБСИДІЮ ? Без субсидій за тепло, газ та компослуги - не розрахуватися

Олександр Курилов 12 жовтня 2015 16:44 1831 0

Майже 21 тисяча родин Автозаводського району Кременчука вже є отримувачами субсидій  і кількість бажаючих їх оформити не зменшується.  Громадяни йдуть, у порівнянні з минулим роком їх уже вчетверо більше,  бо інакше комунальні послуги люди просто не оплатять. Не вистачить грошей.

Це Автозаводське управління соціального захисту сьогодні, черга кременчужан на першому поверсі, де прийом у великому коридорі одночасно ведуть одразу три інспектори, та розмова з самим фахівцями, які говорять таке. Якщо сьогодні, до опалювального сезону, громадянам нарахували нульову субсидію, то з початком опалювального сезону витрати мешканцям на тепло хоч у невеликому розмірі, але компенсують.

«Це раніше було – коли всім нараховували субсидії, аби розмір оплати за послуги не перевищував 15 відсотків доходу родини. Сьогодні все по-іншому – враховуються розміри доходів родини, власність… Тож одна родина може заплатити з субсидією і 20 відсотків від вартості послуг, а інша лише 5%», - розповідає про перебіг отримання допомоги заступник начальника Автозаводського райвідділу соціального захисту Владислав Покотило.

Усе залежить також від кількості прописаних і саме це є головним у соціальній нормі, додає співрозмовник.  

Про що варто додати – це субсидії на тепло. Останні сьогодні вираховують за даними енергетиків, залежно від загальної площі, кількості прописаних та доходів кожного.

Натомість для приватного сектора вираховуватимуть субсидії за газ за даними ТОВ «Кременчукгаз». Питання, – яке цікавить репортера, – на яку саме норму: 200 кубів газу, яку уряд дає за меншою ціною для всіх, чи на другу її частину, яка буде більшою, ніж 200 кубічних метрів, бо в ці цифри ніхто не впишеться, теж має свою відповідь.

В управлінні соціального захисту рахуватимуть норму на одну людину у 48 квадратних метри і якщо, наприклад, пенсіонер живе один, то за той же спалений у котлі газ він заплатить 300-400 гривень. Однак у тих родин, площа будинків яких велика, платити доведеться значно більше.

Про що варто додати на завершення – субсидія точно не буде призначена тим родинам, які за минулий рік купили собі майно чи речі вартістю понад 50 тисяч гривень. Таким сім’ям, яких насправді у Кременчуці небагато, субсидію призначатимуть лише з наступного року.

А поки що ж усіх у відділі соціального захисту запрошують по субсидії. Краще, як на автора, прийти зараз, ніж наприкінці цього місяця отримати рахунок на повну оплату й думати, де взяти гроші на комунальні витрати, якщо цих грошей просто немає. 

Теги: субсидії на оплату послуг ЖКГ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 38 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 949 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1654 0