Новини з 1996 року

Хто проти наркотиків - тому контрацептиви. До дня молоді. ФОТОРЕПОРТАЖ

Андрій Михайленко 24 червня 2016 15:49 1450 0

Сьогодні, 24 червня, у сквері ім.Бабаєва відбулася акція "Я проти наркотиків!", до якої місцеві волонтери активно запрошували приєднатися кременчужан. У такий спосіб вони нагадуватимуть городянам про необхідність боротьби зі шкідливими звичками та популяризуватимуть здоровий спосіб життя.  Такий захід реалізовується у місті вже не перший рік. Із року в рік він проходить напередодні Дня молоді та Міжнародного дня боротьби із зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.

На асфальті тротуару на вул. Соборній (кол. Леніна) малеча малювала все, що стосується наркотиків, їх шкоди здоров`ю людини, хвороби та здорового способу життя. До такого творчого заняття волонтери, які перевдягнулися в костюми тварин (порося, тигра, зебри тощо), залучали переважно маленьких мешканців міста, хоча були й дорослі, які наважилися взяти участь у такій справі.

Ближче ж до фонтана був столик із тематичною літературою, у якій розповідалося про гепатит, методи контрацепції, передозування наркотиків і т.ін. Тут же був мольберт із папером і гаслом "Я проти наркотиків", поруч з яким також усі охочі могли залишити чи то малюнок, чи то слова. Далі розташовувався столик з різними аксесуарами, з дерев`яними вусами, метеликами для фотографування на фоні різнокольорових стрічок, які розвіювалися на вітрі позаду локації. І на завершення на нитці між двома деревами вивісили малюнки знову ж таки про те, що варто вести здоровий спосіб життя, відмовитися від того, що вбиває не лише тебе, а й тих, хто знаходиться поруч. 

Акція тривала протягом години.

 

Едера Бедьо

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаБлагодійність

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 476 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 755 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 937 0