Новини з 1996 року

Хто кого: Радикальна партія проти партії «Простих людей. У нас – війна за «Полтавафарм»

Олександр Курилов 13 січня 2017 13:26 646 0

На Полтавщині запалав не на жарт серйозний скандал, у центрі якого аптечна мережа «Полтавафарм». Учасників суперечки двоє: радикальний народний депутат з Лубен Ігор Мусійчук і такий же радикальний кременчужанин, який сьогодні є нардепом з Полтави,  - Сергій Каплін.

Про те, що все серйозно й фракція радикальної партії Олега Ляшка заходить на кременчуцького полтавця Сергія Капліна, висуванець якого очолює головну фармацевтичну установу Полтавщини – «Полтаваформ», у соціальних мережах повідомляє лубенський нардеп Ігор Мосійчук.

«Національна поліція за моїм депутатським зверненням відкрила кримінальне провадження за фактами порушень законодавства у здійсненні фінансово-господарської діяльності керівництвом КП "Полтавафарм", яким тимчасово керує депутат Полтавської обласної ради від Партії простих людей (Сергія Капліна) Валерій Прядко», - повідомляє представник партії Олега Ляшка.

Інше, про що він говорить, – проти нинішнього керівника «Полтавафарм» і представника партії «Простих людей» він виступав уже давно, однак останнього захищає  ще й «Батьківщина». А це ускладнює ситуацію й з огляду на те, що відбувається сьогодні з поліцією, вочевидь, ускладнить скандал іще.

«Зараз порушено кримінальне провадження, але я переконаний, що незабаром Прядку буде вручено підозру у скоєнні злочину. Факти - річ уперта», - додає нардеп, який, однак, не каже, чого чекати мешканцям області від цієї бійні.

Головна ж проблема тут – «Полтавафарм» уже традиційно забезпечує мешканців області інсуліном для хворих на цукровий діабет та відпускає наркотичні засоби для хворих на онкологію.

І чого від цього скандалу чекати хворим  – про це ніхто на теренах області не говорить.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись