Новини з 1996 року

Християнські рок-гурти розповіли кременчужанам про Бога. ФОТО та ВІДЕО

Іона Харченко 27 травня 2019 14:45 961 0

У суботу, 25 травня, в Кременчуці, на площі Незалежності, відбулися виступи двох християнських рок-гуртів – «One Light Inside» з Луцька та «BrainWashed» із Берліна.

 

Перед виступом гостей з Німеччини публіку розкачували та розігрівали музиканти «One Light Inside». Цей гурт виконував свої авторські пісні, деякі з них навіть були добре знайомі містянам, серед них - і «Київ вдень та вночі»

 

 

Після цього кременчужан розважали та повчали гурт «BrainWashed», який в Україну приїжджає з 2009 року. Вони завжди дуже раді виступати перед українською публікою. До речі, торік цей гурт уже приїжджав до нашого міста, але тоді була злива з грозою. 

«Минулого року ми виступали в Кременчуці під час грози. Цього року погода краща», – відзначив соліст гурту Едхард Бауман. 

 

 

Того вечора музиканти доносили свою музику про добро, проти насилля, розповідали через свої пісні про Бога.

Вибір назви гурту самі музиканти пояснюють тим, що сьогодні на нас звідусіль тисне інформація, і ми, найчастіше самі того не помічаючи, стаємо її жертвами, жертвами «промивки мізків». Кожна пісня групи несе в собі особливий сенс, яким «BrainWashed» і поділилися з кременчужанами під час концерту.

 

 

Не обійшлося без теми здорового в усіх сенсах існування. Під час виконання пісні «Токсичне повітря» музиканти наділи на себе маски, щоб показати, наскільки атмосфера сучасного світу отруєна різними несприятливими факторами, серед яких не тільки екологічні проблеми, але також алкоголь, наркозалежність та інші проблеми людства.

 

 

Крім того, співак кілька разів зі сцени повторював українською: «Дякую». Адже підтримка музикантів кременчуцькими слухачами була дуже щирою та чудовою.

 

 

Також того вечора Едхард Бауман молився разом зі всіма кременчужанами, які відвідали цей захід.

«Дякую, що молились зі мною. Не знаю, чи відчули ви зараз щось. Не важливо, відчуваєш щось чи не відчуваєш навіть. Ми віримо в Бога. Не обов’язково його відчувати часом. Часом відчуваємо, часом ні. Хочу попросити зробити вас декілька речей. Дуже простих. Концерти – це завжди емоції, а завтра вони пройдуть. Але знаєте, щоб не втратити те, що ви пережили сьогодні, ви можете з сьогоднішнього вечора почати молитися. Молитва – це просто розмова з Богом. Просто кажіть усе, що у вас на серці. Ти можеш робити це, тому що ти тепер його дитина. Друге – ти можеш почати читати Біблію. Тому що борщ – це для шлунка, шашлик – також для шлунка, а Біблія – це для твого духу. Це просто наповнює твоє серце, і це важливо. Сьогодні ми тільки шлунок годували, але треба нагодувати своє серце. І ти здивуєшся, яким крутим був Ісус. Він любив грішників – для тебе це добре, і для мене теж, тому що ми всі в одному човні.  І третє – було б класно, якщо ти зайдеш у церкву, де проповідується про Біблію. Чому? Тому що там, можливо, є люди, які більше знають про Бога, ніж ти. І, можливо, вони допоможуть тобі вирости. Це те, що я хочу рекомендувати вам: молись, читай Біблію та прийди в таке місце», – звернувся він до містян після молитви.

 

До того ж на концерті можна було придбати диски, сфотографуватися з музикантами та отримати їхні автографи. А ще можна було підійти до артистів, поділитися з ним своїми проблемами, а вони готові були молитися за тих людей, які це зробили.

 

 

На своїй батьківщині артисти займаються соціальною роботою – допомагають підліткам і дітям, які пережили сексуальне насилля. Група допомагає всім, хто звертається до неї за підтримкою та порадою, допомагає знайти себе та не губитися в нашому світі. Тож група не тільки словом, а й ділом допомагає людям.

 

 

«Це хлопці, які є християнами і вони грають рок. Ось таке  поєднання. У нас є Мет (Матвій – київський хлопець, який організовує всі ці тури) і він такий: «Робимо тур по Україні. Хто хоче?» Я така: «Хочу». Ось так виникла ідея. У нас тут дуже багато церков. Тобто виходить, що всі церкви в місті, які захотіли підключитися, – підключилися. Ми просто зібралися, тому що ми всі дружимо, ми всі один одного знаємо. У нас багато дуже класних церков у місті, які люблять людей, люблять Бога. Все, що ми робимо, – ділимося своїм серцем з іншими. Тож ми об'єдналися та зробили такий проект», – розповіла «Програмі Плюс» організатор концерту в Кременчуці Анна Ткаченко.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 551 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 442 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 498 0