Новини з 1996 року

Хотів як краще, а вийшло як завжди. Скандал із встановленням МАФ на Молодіжному. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 04 березня 2016 17:14 1880 1

Сьогодні на Молодіжному виник справжній блокбастер. Підприємець Ігор Іванов, отримавши всі дозвільні документи, вирішив встановити малу архітектурну форму (металевий павільйон) поблизу будинку №1/22, по вул. Карнаухова. Але така ініціатива обурила місцевих мешканців.

 

 

Вони вважають, що підприємець незаконно починає будівництво. Тож мешканці прилеглих будинків, ледь не лягаючи під вантажівку-маніпулятор, не давали вивантажити плити, заблокувавши його. В той самий момент вантажівка по-справжньому застрягла у землі. 

Обурені кременчужани викликали поліцію, яка склала адміністративний протокол на водія, що працює за наймом на вантажівці. Буксуючи, вантажівка пошкодила частину асфальту на тротуарі, це розлютило мешканців прилеглого будинку ще більше.

“З нами ніхто не узгодив. Мер міста сказав, що не пам’ятає, щоб місцева влада надавала дозвіл. Раніше наші діти тут влітку гралися, а тепер що тут буде?” - обурюються мешканці, які виступили проти забудовника.

Натомість забудовник - підприємець Ігор Іванов стверджує, що всі дозвільні документи в нього є і навіть показав їх кореспонденту “Програми Плюс” - проект з печатками і навіть з прізвищем міського голови Віталія Малецького.

 

Ескіз проекту МАФу, котрий має бути продуктовим магазином. 

 

Більше того, підприємець говорить, що в цьому павільйоні не торгуватимуть алкоголем та сигаретами і він за власні кошти хотів довести цю територію до належного стану. А на місці пошкодженого асфальту за проектом планується покласти тротуарну плитку, так як асфальт уже в дуже поганому стані.

Тож, може, мешканцям треба було б попросити забудовника встановити якийсь дитячий майданчик? Можливо, і підприємцю треба було б спочатку домовитися з місцевими мешканцями? Але в кожного своя правда.

 

 

Не розібравшись самотужки, мешканці Кременчука покликали на допомогу депутата міської ради Оксану Піддубну, яка також перевірила документи, заслухала всі сторони і запросила всіх прийти на земельну комісію, яка відбудеться 10-го березня, о 14.00, у міськвиконкомі.

Також Оксана Піддубна особисто не вбачає нічого страшного в тому, що на цьому місці буде стояти МАФ (павільйон).

Але при цьому запропонувала сторонам усе обдумати і вже на комісії розбиратися із законністю і шукати компроміс.
Тим часом водій вантажівки завантажив плиту, яку до того вже встиг розвантажити, і почав виїжджати.

Але самотужки виїхати з пастки так і не вдалося. Тож вимушені були двічі зупиняти інші транспортні засоби і вже з другого разу таки витягли. Плити розвантажили через дорогу, на території платної парковки. Власник парковки не заперечував. 

Як би там не було, час усе розставить на свої місця, але варто зазначити, що люди, об’єднавшись, можуть змінювати різні рішення. Варто бути активними. 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Земельні ділянкиЖиття КременчукаПригоди КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Сергій 05.03.2016 10:27

Из текста "підприємець говорить, що в цьому павільйоні не торгуватимуть алкоголем та сигаретами" Если в таком киоске не торговать сигаретами и алкоголем, то чем же предприниматель будет делать оборот и получать прибыль? Продавть только хлебо-булочные изделия с молочной продукцией вариант, но тогда вложения будут долго окупаться. Еслит будет бистро или кофейня в такой отдалённости от пешеходного потока вообще малорентабелен. Остаётся алкоголь и сигареты.

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1242 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2239 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2856 0