Новини з 1996 року

Холодно. Керівника Кременчуцької філії обленерго Андрієвського закликають до людяності

Олександр Курилов 13 січня 2018 09:29 390 0

Мешканці Кременчука звертаються до керівника Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго» Сергія Андрієвського із закликом проявити людяність і відмовитися взимку від щоденного відключення електроенергії, під час якого відбувається ремонт підстанцій.

Мова в цій справі про оголошені наміри Кременчуцької філії відключити 15 січня, з 6-ї ранку до 18-00, електропостачання за адресами: вул. Макаренка, 10-49; Кузнечна, 26-39; Павла Чубинського, 21-33, наб. Л.Дніпрова; пров. Ракітіна, 18-19; Івана Кожедуба, 13-30; Тополевий.

Пояснення  жителів до свого прохання: через такі відключення електроенергії серед зими  у всіх кременчужан, які користуються газовими котлами, наступить жорстке похолодання.

До того ж саме на 15 та 16 січня синоптики прогнозують найбільший мороз, який триватиме аж до Водохрещі й через відключення електрики в громадян одразу виникнуть проблеми з теплом.  Звідси й прохання з цього приводу до кременчуцьких енергетиків – не знущатися на мешканцями й перенести ремонт на більш теплу пору року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись