Хокеїсти з клубу "Кременчук" розгромили "барсів" та наздоганяють "Донбас" у чемпіонаті

Андрій Михайленко 04 грудня 2016 20:12 452 0

«Кременчук» приймав сьогодні, 04 грудня, на своєму домашньому майданчику «Айсберг» білоцерківський «Білий Барс» і рекордно переміг в УХЛ 13: 0.

Становище команд УХЛ у чемпіонаті станом на сьогодні виглядає ось так.

Підопічні Олександра Савицького та Дмитра Підгурського набрали 54 очки і наздогнали в турнірній таблиці лідера УХЛ - донецький «Донбас», поступаючись їм за показниками в особистих зустрічах.

Результат поєдинку був вирішений уже на старті, у першій двадцятихвилинці, коли вже до 3:43 господарі повели в дві шайби.

Голи на рахунку Іллі Коренчука й Ігоря Коваленя. Цікаво, що Коренчук відзначився в меншості, і це п'ята така шайба кременчужан у сезоні. Сам же Ілля, за підсумками гри, знову очолив гонку бомбардирів ліги.

Гості замінили у воротах Краснопольського на Власенка і спробували переламати хід матчу, але і це їм не допомогло, хоча вони часто грали в більшості, але не змогли реалізувати також, дві хвилини маючи на двох хокеїстів більше.

А під завісу періоду гол у «роздягальню» закинув Артем Гніденко - 3: 0.

Надійно на чолі з голкіпером Едуардом Захарченком кременчужани тримали оборону і після перерви, а атака перевищила показник першого періоду на одну шайбу.

Дублем відзначився капітан «Кременчука» Максим Слиш, по разу - Віталій Кирющенков і Дмитро Ігнатенко. Останній продовжує лідирувати в УХЛ за набраними очками серед захисників - 15 (6 + 9). Після п'ятої закинутої шайби Костянтин Буценко провів зворотну ротацію у воротах.

У заключному періоді кременчужани знову перевищили гольовий показник попередньої третини матчу - цього разу у воротах білоцерківців побувало шість сухих шайб, а «барси» знову поміняли воротарів - Максим Слиш і Артем Гніденко оформили по хет-трику, Ілля Коренчук, Віталій Кирющенков і Ігор Коваленя - дублі.

Коренчук довів показник серед бомбардирів і снайперів до 33 очок і 15 шайб.

Після цього матчу у «Кременчука» стало 104 закинутих шайб, найбільше за всіх у лізі. Ювілейну - 100-у - закинув Максим Слиш.

Едуард Захарченко вдруге в сезоні оформив шат-аут. Це третя суха перемога кременчужан.

Найбільше очок у грі - по 6 (2 + 4) - набрали Коренчук і Кирющенков.

Наступний поєдинок «Кременчук» проведе на СК «Айсберг» у середу, 7 грудня, о 18:45. Суперником підопічних Олександра Савицького та Дмитра Підгурського буде київський «Дженералз».

Результат матчу у підсумку має такий вигляд: "Кременчук" - Білий Барс "13: 0 (3: 0; 4: 0, 6: 0)

Судді: М. Урда, О. Серебряков, А. Кузьмінський

Кременчук: Захарченко. Слиш - Кузьмик - Коренчук, Дегтярьов - Башко, Кирющенков - Гніденко - Гаврик, Ігнатенко - Ісаєнко, Петранговський - Т. Гриценко - Коваленя, Романенко - Варивода, Луговий - Янішевський - Бойков, Мельников - Савицький.

Білий Барс: Краснопольський. Бондаренко - Ромащенко - Бабинець. Толкунов - Логачов, Козієнко - Разумов - Даниленко, Дворецький - Поцклуенко, Микулко - А. Люльчук - Вінницький, Воронін - Ядловський, Сухонос - Д. Гриценко - Праведний.

Шайби: 1: 0 - Коренчук (Ігнатенко, Кузьмик), 2:56, 2: 0 - Коваленя (Кирющенков, Мельников), 3:43, 3: 0 - Гніденко (Кирющенков, Ісаєнко) 18:55, 4: 0 - Слиш (Дегтярьов, Коренчук), 24:47, 5: 0 - Кирющенков (Гаврик, Гніденко), 25:14, 6: 0 - Слиш (Кузьмик, Дегтярьов), 36:08, 7: 0 - Ігнатенко (Кирющенков) , 36:46, 8: 0 - Коренчук (Кузьмик), 40:30, 9: 0 - Слиш (Кузьмик, Коренчук), 43: 44-бол, 10: 0 - Коваленя (Петранговський, Гриценко), 45:26, 11: 0 - Кирющенков (Гніденко, Гаврик), 51:16, 12: 0 - Гніденко (Кирющенков, Мельников), 53: 35-бол, 13: 0 - Гніденко (Коваленя, Петранговський), 56:24.