Хокеїсти «Кременчука» вже 14 гру поспіль набирають очки чемпіонату, перегравши «Краматорськ»

Олексій Ващук 05 лютого 2021 10:15 489 0

Вчора, 4 лютого, чемпіон України ХК «Кременчук» в 31 турі УХЛ у виїзному матчі обіграв «Краматорськ».

Про це інформує пресслужба кременчуцького клубу.

Перший період став «сухим» - жодна команда не забила бодай один раз.

А от уже в другій двадцятихвилинці кременчужани проявили себе в усій красі. На перших же хвилинах вони закинули першу шайбу. Другу гості льоду забили вже на останніх секундах періоду, подвоївши власну перевагу.

Всього півтори хвилини знадобилося гостям арени, щоб вирівняти рахунок, забивши двічі. Вирішальної ж шайби в матчі не довелося довго чекати – ХК «Кременчук» уже через хвилину вийшов вперед.

Кременчужани вже набрали 48 балів, посідаючи другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

«Краматорськ» - «Кременчук» 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Шайби: 0:1 Созонов (Тютченко), 21:39; 0:2 Смирнов (Гриценко), 30:44; 1:2 Жвачкін (Ковальов), 42:56; 2:2 Мальцев (Фірсов), 44:15; 2:3 Кисельов (Бабрусьов, Орлов, більш.), 45:29;

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Мальцев - Фірсов, Цикало - Воронін, Большаков - Таран, Панков; Кривошапкін - Ковальов - Жвачкін (А), Ципнятов - Ромащенко - Золотухін, Гринь (А) - Столяренко (К) - Сурсов, Геворкян - Гринкевич - Олійник.

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусьов - Яковлєв, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Толстушко, Савицький - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Орлов, Созонов - Пукс - Тютченко, Савченко - Гриценко - Смирнов, Коробов - Дубінін - Денискін.