Новини з 1996 року

ХОЧУТЬ ПИВА. У Кременчуці представники від кандидата в мери Малецького шукають пивзавод

Олександр Курилов 06 листопад 2015 11:32 906 0

Представники кандидата в мери й заступника міського голови Віталія Малецького сьогодні шукали спочатку Раківку, а після неї – пивзавод. Пошуками – оприлюдненням запитань на апаратній нараді у виконкомі: «де пивзавод?» - займався сумновідомий Олег Савченко, за яким тонни вилитого бруду на всіх кандидатів у мери Кременчука. Виняток – на кого бруд намагаються не кидати - представники партії «Поруч» й місцевої  «Батьківщини».

Втім самі пошуки пивзаводу на засіданні у виконкомі ні до чого не призвели.

З того, що оприлюднили на апаратній нараді, – виявилося, що ніякого пивзаводу у мерії немає. Втім це було відомо й раніше.

Про що слід додати – це запитання. Одне з таких - для чого сама вистава з пивзаводом і використанням брудних агітаторів заступнику мера Малецькому?

За тим, що відомо репортеру, агітбригаді віце-мера Малецького вдалося на спеціальному обладнанні нарізати відеосюжет проти його конкурента – першого віце-мера Калашника.

Для цього довелося обрізати все, що можна й трішки зайнятися монтажем.

Однак, здається, що це лише перша помийна частина, й другий тур виборів у нас потоне знову у ще більшому бруді.

Ще одна відмінність - якщо раніше пан Малецький зі своєю агітбригадою просто паскудив таких, як сам,  кандидатів на великих біг-бордах, то тепер те ж саме він робитиме з допомогою відео.

Єдине, що залишається невідомим у цьому розкладі, – це самі кременчужани. До них, бо бригада гуманітарного віце-мера зайнята «пошуками пивзаводу», вочевидь, дійдуть нескоро. В усякому випадку ще тиждень бруду в рекламі від Віталія Малецького доведеться пережити. Чотири таких тижні вже пережили.  

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись