Новини з 1996 року

Хочуть літати не тільки птахи. Депутати Кременчуцької міськради перейнялися долею міського аеропорту

Олександр Курилов 16 жовтня 2019 17:10 286 0

Депутати Кременчуцької міської ради займуться вивченням питання існування міського аеропорту, що знаходиться неподалік нашого міста, поруч із селом Потоки.

Відповідне рішення про те, що в нас теж, як у Полтаві, перейматимуться небом, а далі, може, справа дійде й до космосу, але спочатку будуть розбиратися з міським аеродромом, оприлюднили сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань промисловості, якою керує юрист нашої мерії Валерій Мирошниченко.

За словами цього чоловіка, який веде в депутатському корпусі міськради роботу промисловості, мова піде лише про незаконне заволодіння частиною ангару, яку привласнив попередній керівник громадської організації, що опікувалася аеропортом Кременчука.

Відповідно відомості про цей ангар шукатимуть у документах і, можливо, їх знайдуть. А вже після того, як знайдуть, у будівлі (ангарі) щось та відкриють.

Втім ніяких економічних проривів з теми аеропорту очікувати не можна. Льотну смугу на ньому розорали досить давно й навіть за великого бажання на цей аеропорт нічого, крім ворон, прилетіти не може.

На фото - кукурузник, який літав від нашого міста до Полтави в 70-х роках, коли ще не було маршрутних таксі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 233 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 540 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 213 0