Новини з 1996 року

Хочете субсидію? Помоліться віце-меру Кременчука Усановій й запитуйте у фірми «ВАС»

Олександр Курилов 11 серпня 2017 15:43 820 0

Кременчуцьку міську владу просять активізуватися у такій справі як пояснення про призначення субсидій.  

Причина – сьогодні вже мало хто може зрозуміти: чи боржник він за комунальні послуги, чи все в порядку в нього з оплатою або вилізли борги за газ Яценюка чи інші борги за газ.

Можливо, родині нараховано нові борги через покарання газовиками всього будинку при встановленні загальнобудинкового лічильника газу?

У Кременчуці відповідь на це питання можна дізнатися лише з двох джерел – фірми «ВАС», яка розсилає рахунки, й відділу субсидій, де повідомляють, що через борги соціальна допомога громадянину не нарахована.

Це звернення колишнього працівника Кременчуцького автоскладального заводу Миколи Ковгана в Інтернеті, яке розміщено на сайті «Депутати Кременчука».

У своєму запиті, адресованому міському голові Віталію Малецькому, чоловік просить пояснити, що йому робити з боргом за «газ Яценюка» та оплатою за нього.

Питання, з яким звертається чоловік: платити за цей газ, який йому просто підвищили через перегляд норм споживання, чи ні?

Цікаво, що пан Микола звертається через сайт депутатів до міського голови, однак не звертається до самих депутатів, які повинні знати відповідь самі.

Гірше, що обранці кременчужан у цій справі плавають, як черепахи в річці Сухий Кагамлик.

Однак такий запит про субсидію свідчить лише про одне – кампанія з інформування людей у справах субсидій у Кременчуці знаходиться на нульовому рівні.

А все це – зона відповідальності заступника міського голови Кременчука Ольги Усанової, яка б мала покращити інформованість мешканців міста з питань соціальної допомоги, але не робить цього.

Втім вирішити цю проблему можливо.

І варіантів тут декілька – віце-мер може попросити, аби фірма «ВАС» у своїх повідомленнях розписувала, які саме борги за комуналку в людей і за що.

Те ж саме можна зробити у відділах субсидій, де б у своїх повідомленнях двома реченнями пояснювали, чому тому чи іншому мешканцю міста субсидію не нараховано, при тому, що та ж вартість ексвитрат у Кременчуці зросла на скажені показники.

Загалом таких рішень – як зробити життя мешканців більш зручним – багато.

Гірше, що це нікому не потрібно. Сьогодні нашій мерії потрібні лише черги в ПАТ «Кременчукгаз», куди люди йдуть дізнаватися про свої борги.

Останнє - щодо питання кременчужанина Івана Ковгана – платити чи не платити за газ Яценюка, про що запитував на початку.

Не платити, бо ПАТ «Кременчукгаз» ваші борги до відділу субсидій не направлятиме. Бо субсидії отримуєте не ви, а надавачі послуг, які вам постачають газ, воду, вивозять сміття…

А якщо вашу родину зарахують в офіційні боржники, а разом з вами – ще тридцять тисяч таких, як ви, мешканців, то що тоді отримає від субсидій «Кременчукгаз» і решта комунальних підприємств?

Втім протилежний варіант у цій справі - теж можливий. Й про це репортеру розповідають наші жителі, які не отримали субсидію саме через борги за газ Яценюка. Тож найкраще в цій справі - спочатку помолитися на наших "батьків-градоначальників", а потім - розбиратися, що саме сталося й чому.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись