Новини з 1996 року

Хочеш зекономити в оплаті за тепло? Пропиши в будинок депутата Кременчуцької міськради

Олександр Курилов 11 жовтня 2017 14:07 735 0

Надалі всі мешканці Кременчука зможуть, за виконання певних умов, платити за тепло менше. Причому зменшення вартості оплати буде суттєвим  - практично подвійним.

Однак для того, аби це сталося, громадянам потрібно прописати у своєму будинку депутата  міськради або на крайній випадок – просто мати депутата, який вхожий у святая святих нашого міста – кабінет міського голови Кременчука Віталія Малецького.  

Це останнє рішення міськвиконкому, за яким на мешканців будинку, що на вулиці Манагарова, 24 впало неймовірне чудо.

Цим громадянам за рахунок міського бюджету встановлять індивідуальний тепловий пункт (ІТП).  Вартість такого – 300 тисяч гривень, а економія для всіх мешканців багатоповерхівки, яка буде після встановлення ІТП, – величезна.

Ініціатива встановлення такого теплового пункту належить депутату міськради Олександру Плескуну. Але як йому одному з 42 депутатів міськради вдалося вибити з міськвиконкому таке щастя для людей – історія це питання оминає.

Слід додати, що в Кременчуці приблизно 1200 багатоповерхових будинків, а депутатів лише 42. І прості підрахунки з цього приводу дають таке.

Якщо міськвиконком ставитиме по одному тепловому пункту в рік лише для одного депутата Кременчуцької міськради, то для повного вирішення проблем економії тепла в нашому місті потрібно 1200 років.

Якщо ж такі індивідуальні теплові пункти по одному в рік ставити на виборчих округах кожного депутата міськради, то на повне завершення справи економії тепла в багатоповерхівках Кременчука знадобиться лише 28 років.

А це вже – більш реальний термін нашого життя. В усякому випадку ті кременчужани, яким сьогодні по 10-20 років, – до цієї дати точно доживуть. Але це вже буде 2045 рік.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись