Новини з 1996 року

Хочеш потрапити до профільного лікаря ? Заплати 50 гривень. Нові правила лікарні «Кременчуцька»

Олександр Курилов 17 серпня 2017 12:40 1394 0

У Кременчуці – нова лікарська ініціатива. Її зміст – якщо чоловік хоче потрапити до профільного спеціаліста в поліклініку, що має горду назву «Кременчуцька», то не все так просто.

І якщо, наприклад, у мешканця того ж Молодіжного загострення гастриту і біль не проходить, то хворому час подумати про 50 гривень.

Це – розповіді наших жителів про те, що раніше до «кременчуцької» медичної реформи все було простіше.

І в принципі все так просто й залишається, але не в 4-ій поліклініці, яку наші мудрі градоначальники додумалися об’єднати з Третьою лікарнею.

І після цих змін стало так.

Отже, у мешканця міста заболіло в боку й він прямує в цей медичний заклад. Громадянин пройде свого сімейного лікаря й отримає направлення до того ж гастроентеролога чи спеціаліста з неврології.

Але далі все упреться в кошти, бо сімейний лікар у цій поліклініці – безкоштовний, але спеціаліст вузького профілю коштує гроші. В даному випадку оплата за прийом – 50 гривень.

Репортер дякує жителям, які про ці «реформаторські новації» від нашого міськвиконкому розповіли, однак є питання.

І вони як до пана Сичова, кременчуцького не дуже доброго «доктора Айболита», й до міського голови Кременчука пана Малецького так і до фахівців міського управління охорони здоров’я.

І цікавить тут одне: чому у вас вартість одного прийому лікаря складає саме 50 гривень, а не 52 грн.

Можливо, з цього приводу є якісь розцінки, затверджені рішенням міськвиконкому, яке для кременчужан не оприлюднюється?

Інший варіант – можливо, таким способом пацієнтів нашого міста відганяють від бюджетних лікарень, примушуючи громадян звертатися до тих же лікарів,  але  вже в приватних медичних закладах?

Якщо так, то чому з міського бюджету тому ж пану Сичову виділяються кошти на зарплату, й він просто не займеться медичним бізнесом?

Чому пацієнти вимушені в Кременчуці платити за бюджетну медицину двічі? Спочатку податками, а потім – за окремими, нікому не зрозумілими тарифами?

Останнє в цій справі – у соціальних мережах уже наш  бізнес-медик пан Сичов розмістив на своїй сторінці у Фейсбуку прейскурант цін у типовій ветеринарній клініці.

Зрозуміло, чому таке повідомлення й мова тут про кошти.

Якщо люди платять за лікування собаки, то чому вони не можуть заплатити за себе – так, здається, слід розуміти інформацію від бізнес-головного лікаря.

Гірше, однак, про що сам пан Сичов мовчить і мова тут про таке.

Люди платять за лікування собак, бо ці тварини не платять податків у бюджет. Вони не знають, що це таке.

Однак громадяни платять за своє лікування й 50 гривень за те, щоб лікар у бюджетній поліклініці дав консультацію? Пане Сичов, ви перебираєте планку людяності.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись