Новини з 1996 року

ХОЧ ЗУБАМИ ГРИЗТИ КРИГУ. Як у Кременчуці за 2 дні ліквідують наслідки негоди

Едера Бедьо 14 січня 2016 11:41 814 0

Керівникам управляючих комунальних підприємств учора, 13 січня, мер міста Віталій Малецький пояснював деталі ліквідації наслідків негоди взимку. Голова Кременчука в процесі обговорення тих чи іншим проблем у різних кварталах міста та недоліків у керуванні двірниками поділився інформацією та емоціями про те, як він особисто керував машиною, що посипає вулиці сіллю.

Тож на засіданні оперативного штабу самі керівники комунальних підприємств повідомили, що більшість тих, хто 6 разів на тиждень, з 7:00 до 15:00, відкидає сніг пласмасовими лопатами (а як лід? - Авт.), - це жінки похилого віку, які не в змозі впоратися з такими масштабами робіт ідеально. До  того ж виявилося, що нині близько третини хворіють, тому той, хто раніше прибирав 1-2 будинки, тепер відповідає за 3-4 як мінімум. Окрім цього, ще керівники додали, що не всі їхні підрядники виконують власну роботу сумлінно (брали приклад з керівників? - Авт.).

Особливу порцію догани сповна скуштував управлінець "Житлорембудсервісу". Керівник цього підприємства перед Різвом Христовим обіцяв впоратися з усіма наслідками зимової негоди за 2 дні, але тоді цього так і не виконав, тож із погіршенням погодних умов і стан справ погіршився. Утім, як і тоді, він пообіцяв усе налагодити за 2 дні. Такий же термін приблизно потрібен й іншим керівникам управляючих компаній, хоч у них і не настільки великі дірки у невиконанні робочих обов`язків.

Тож у ході наради стало зрозуміло, що роботу комунальних підприємств міста треба терміново дещо реорганізовувати. Для початку придбати нормальні металеві лопати, які, звісно, хоч і коштують 800 грн./шт., як повідомив з власних джерел сам Віталій Малецький, але принаймні прослужать досить довго. Ще, не маючи певної змоги ліквідувати льодові глиби і бурульки, що звисають з дахів помешкань навіть на центральних вулицях міста, варто керівникам комунальних підприємств придбати монтажну стрічку, вартість якої 23 грн., і тоді хоча б обгородити небезпечну ділянку. 

Стосовно людських ресурсів, то просили не навантажувати на одну бабусю, що й так ледь пересувається, недвеликий обсяг роботи, тобто хоча б не більше 2 будинків, окрім яких треба прибрати і міжквартальні проходи, і понад дорогою. Окрім того, мер також поцікавився запасами посипкового матеріалу, адже, проходячи вдень певними центральними вулицями, сам кілька разів добряче послизнувся. Згадали і про мізерну зарплатню двірників, але тут ніяких шляхів вирішення цієї проблеми не знайшлося.

Насамкінець зійшлися на тому, що керівники мають забезпечити своїх працівників хорошим спецодягом, розробити конкретний графік роботи і подбали про охоплення території, за яку відповідають, пластмасові лопати замінити на металеві, максимально використовувати наявну техніку. Якщо ж керівники потрібної техніки не мають, то голова міста Віталій Малецький запропонував особисто допомогти з цим. А саме із фразою: "У Кременчуці нещодавно, між іншим, відкрилася "Приватна газета"... Знаєте таку?" - порадив передивитися оголошення з розділу техніки стосовно продажу потрібного оснащення. У крайньому випадку можна й Інтернетом скористатися, і щоб техніку додаткову винайняти, і щоб за допомогою соціальних мереж, зокрема Facebook, дізнатися, де на їхній території величезні "прогалини у роботі". 

І наостанок порадили бути розсудливішими і виводити працівників прибирати сніг, коли він тане, а не коли на ранок знову все позамерзає, і тоді хоч зубами ту кригу віддирай, а результату небагато. Утім, наскільки відомо репортерам "Програми Плюс", комунальники святкували Старий Новий рік не з пластмасовими лопатами, вигрібаючи мокрий сніг.

 

Теги: Життя КременчукаКомунальні службиКомунальні послуги

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1004 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2004 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2621 0