Новини з 1996 року

Хоч як крути. Тарифи на тепло у Кременчуці - найбільші в Україні. Відповідь депутату Кальченку

Олександр Курилов 12 жовтня 2017 09:05 614 0

Редакція «Програми плюс» отримала в соціальних мережах зауваження від представника антинародної партії «Укроп» і депутата Кременчуцької міськради Олександра Кальченка.

Чоловік справедливо зазначив, що оприлюднені дані по Кременчуку в публікації «Печаль. Нові кременчуцькі тарифи на тепло будуть на 30% більшими, ніж будь-де в Україні», наведені не зовсім коректно.

Зокрема, дані по Кременчуку щодо нового подорожчання тепла наводяться з ПДВ, а інших регіонів – без ПДВ.

І за тим, що висловлює депутат міськради, – «Програма плюс» уже стала, як газета «Автограф».

Тож, ідучи назустріч депутату міськради Олександру Кальченку, відповідь така.

У цій справі підвищення тарифів як не крути, з якої кишені не перекладай – нічого не зміниться.

Бо хоч з ПДВ, хоч без ПДВ – прийняті Кременчуцьким міським виконавчим комітетом нові тарифи на тепло є рекордно високими для України й тричі непідйомними для мешканців нашого міста.

Тож, повертаючись до розрахунків, відзначаємо, що новий тариф на теплову енергію за 1-у гігакалорію без ПДВ у Кременчуці складає 1151,63 грн. (з ПДВ – 1439,54 грн.).

А далі - такі цифри (у гривнях) і теж без ПДВ по областях України на 1.10.2017 року, крім нашого міста, де тарифи підвищено цього четверга. Тож читаємо.

Кременчук - 1151,63 грн.

Середня по Україні – 1035,68

Волинська область – 1053

Дніпропетровська – 1018

Донецька – 1058

Житомирська  - 1007,47

Київська – 1008.02

Кіровоградська – 1093,92

Луганська – 1119,52

Львівська – 1135,84

Миколаївська – 836,87

Одеська – 1040,26

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ - 1113,6

Харківська - 1041,14

Висновок з цього один: хоч під яким кутом на ці цифри НКРЕП не дивись, нові кременчуцькі тарифи на тепло, затверджені мером Кременчука та його заступниками, – є одними з найбільших в Україні, при тому, що рівень заробітних плат у нашому місті не йде ні в яке порівняння з тим же Києвом, Дніпром чи Полтавою.

Останнє – щодо порівняння «Програми плюс» з газетою мера Кременчука Малецького «Автограф». Тут слід сказати, що нам до мерського «рівня» ще рости й рости.

Бо насправді все простіше – ви, депутати Кременчуцької міськради, робите все, аби погіршити життя наших людей і особисто ваша фракція з назвою «Укроп» - тут у перших антинародних рядах. І питання стосовно  нових тарифів на тепло та гарячу воду це лише підтверджує.

Слід додати про таке. Ви, як депутат міськради,  нові тарифи на тепло бачили. То поясність, будь ласка, кременчужанам, чому саме з кременчужан стягується прибуток КП «Теплоенерго», чому в тарифах скажена оплата банківських послуг, і останнє – чим різниться постачання тепла від транспортування тепла?

Дуже погано, що ви всі в Кременчуцькій міській раді робите з мешканців Кременчука дурнів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись