Новини з 1996 року

ХОЧ ТРОХИ. Кременчуцька «Свобода» реабілітувалася за програш у місті виграшем у районі

Олександр Курилов 27 жовтня 2015 16:07 886 0

Кременчуцька районна організація партії «Свобода» частково реабілітувалася за програш на виборах своїх кременчуцьких висуванців, які не здобули в міській раді жодного місця й не набрали потрібних 5-и відсотків, аби подолати встановлений бар’єр.

Однак у вигляді компенсації та ж районна організація партії «Свобода», найбільш відомий представник якої – Ганна Капустян, виборола у районні раді одразу чотири місця з 34-х. Тобто більше, ніж 10 відсотків голосів.

Відповідну інформацію «Програмі плюс» оприлюднили представники організації.

За тим, що відомо сьогодні, лідерство в районній раді – за партіями «Укроп», «Опозиційний блок», Аграрна партія та Радикальна партія Олега Ляшка. Партії «Самопоміч», яка, навпаки, здобула перемогу у місті, перейти 5-відсоткову межу не вдалося.

Тож її представників у будівлі Кременчуцької районної ради, що на площі Незалежності, – не буде.

Про що варто додати - в міській організації партії «Свобода» чекають також остаточного підрахунку голосів виборів депутатів обласної ради, але ці підрахунки проводяться у Полтаві.

Кандидатом від «Свободи» до облради є відомий кременчуцький волонтер і керівник ПАТ «Вепр» Володимир Пилипенко, тож, можливо,  він буде одним з тих, хто представлятиме Кременчук у Полтавській облраді.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись