Новини з 1996 року

Хоч би нічого не трапилось. 23 серпня мер Малецький та нардеп Шаповалов освоюватимуть бойові машини

Олександр Курилов 21 серпня 2018 15:24 1488 0

Найвищі кременчуцькі чиновники – нардеп Юрій Шаповалов та міський голова Віталій Малецький разом з іншими вісьмома заступниками мера додадуть собі драйву перед святом Дня Незалежності.

Мова тут про 23 серпня – День Прапора України, який чиновники відзначать у закритому режимі й у місці, де перебування сторонніх заборонено.

Це оприлюднені плани наших військових, на території яких і відбудеться основне дійство. Його далі можна буде побачити по телевізору, однак мова про проведення Дня Прапора України.

Святкування у вищих наших чиновників буде таке.

Спочатку вони службовими авто й урочисто приїдуть у військову частину, де розташуються на трибуні великого плацу.

А далі поруч з цією трибуною відбудеться офіційне підняття Прапора України й урочистий марш. А вже після нього батьки міста, як справжні діти, зможуть досхочу надивитися на навчальне розгортання однієї з бойових машин.

Таке вже було минулого року й нині в цій справі будуть зміни.

Відомо, що слідом за бойовою машиною артилеристи розгорнуть також пересувний штабний комплекс, який наші чиновники оглядатимуть з усіх боків.

Зрозуміло, що в цій справі виникає питання: може, було б правильно показати всю бойову силу наших військових десь на багатолюдній площі? Однак, на жаль, нічого цього не буде.

Нас, жителів Кременчука, – багато. Натомість мерів, його заступників і нардепів у нас мало. А раз їх мало, то доведеться йти їм назустріч.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 129 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 113 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 145 0