Новини з 1996 року

Хлопець втратив свідомість, а його подруга, злякавшись, залізла на дах магазину

Валерія Макряшина 18 грудня 2017 09:26 2084 0

Сьогодні вночі, о 00.25, до оперативників від чергового поліції надійшло повідомлення про те, що по пров. Поштовому, 6 17-річна дівчина стоїть на парапеті магазину, на рівні 2-го поверху, та поводиться досить неадекватно. 

Оперативники, за допомогою шанцевого інструменту (лома), відчинили квартиру на 4-му поверсі, у якій вона перед цим знаходилася дівчина.

У ванній кімнаті квартири був виявлений непритомний 17-річний хлопець. Його передали медикам.

Коментар поліції:

Неповнолітня 17-річна дівчина намагалася стрибнути  з другого поверху будинку та повідомила що в одній з квартир її хлопець в небезпеці. Патрульні намагалися заспокоїти дівчину через вікно під'їзду та коли дівчина втратила пильність інспектор поліції вискочив на дах прибудови та стягнув дівчину у безпечне місце. Дівчину передали медикам. 

Також співробітниками поліції було викликано службу ДСНС. Вони відчинили квартиру, у якій до цього була дівчина. Там було виявлено 18-річного хлопця, який нічого з даного приводу пояснити не зміг.

Що трапилося між підлітками, перевіряє поліція. Також, про даний інцедент було сповіщено бітьків, які прибули на місце пригоди.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1360 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2352 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2975 0