Новини з 1996 року

Хліб буде! А як же забастовка на хлібокомбінаті через смерть працівника?

Марина Баніт 17 листопад 2017 13:47 1340 0

Сьогодні в міськвиконкомі сталася дивна подія. Віце-мер Пелипенко зібрав у своєму кабінеті працівників міськвиконкому перед камерою і вони разом прокоментували ситуацію, що склалася на хлібокомбінаті. Як Пелипенко, так і Людмила Жорняк розповіли про те, що в місті порушено поставку хліба. Але що цікаво - жодного слова про причини. А мова про повідомлення, яке поширюють у ЗМІ, що на робочому місці на заводі через зупинку серця помер 44-річний працівник. 

Працівники комбінату розповідають, що вони працюють понад норму і виконують понаднормативний обсяг робіт. Тож з цього приводу ранкову поставку хліба на заводі було заблоковано. 

Цікаво, що в мерії ситуацію навколо страйку замовчують і оминають. Просто пояснюють, що проблеми з поставками хліба були й раніше. Сьогодні - особливо. Але міськвиконком прийшов до домовленостей з керівництвом і все налагоджено на 10 годину.

На сайті повідомили:

"Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко доручив відповідним службам постійно моніторити ситуацію, розібратися з причинами виникнення перебоїв у поставці хліба сьогодні, та відпрацювати всі питання, аби подібні проблеми не виникали надалі. Також Володимир Пелипенко мав предметну розмову з керівником хлібокомбінату, який запевнив, що машини з хлібом уже поїхали до торгових точок".

"Хліб буде!" - повідомили на сайті міськвиконкому, а ось про померлого - ні слова. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 451 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1178 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 881 0