ХК "Кременчук" виграв регулярний чемпіонат УХЛ

Ксенія Омельченко 05 березня 2017 16:57 147 0

В останньому 40-му турі ХК "Кременчук" обіграв у гостях "Білий Барс" 1:0 і виграв регулярний чемпіонат УХЛ!
Про це повідомляється на сайті кременчуцького хокейного клубу.

ХК "Кременчук", як і очікувалося, дуже активно почав поєдинок і вже на п'ятій хвилині першого періоду відкрив рахунок - голом відзначився нападник Артем Гніденко.

Після перерви, відбившись у меншості, "Білий Барс" за рахунок вилучень зумів на деякий час відсунути гру від своїх воріт, але кременчужани і після цього мали змогу подвоїти рахунок.

"Білому Барсу" не вдалося пробити Едуарда Захарченка, а єдиний гол Гніденка став вирішальним для Кременчука і приніс перше місце в регулярці УХЛ. Це була восьма суха перемога кременчужан у чемпіонаті.

«Білий Барс» - «Кременчук» - 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

ХК "Кременчук "став єдиною командою, яка закинула шайби в усіх зіграних матчах УХЛ.

Таким чином, у півфіналах плей-офф ВХЛ "Кременчук" зіграє з "Дженералз", а "Донбас" зустрінеться з "Кривбасом".
Кременчужани набрали 99 очок, і тепер у півфіналі зіграють з київським "Дженералз". Перша гра відбудеться 8 березня на СК "Айсберг". Нагадаємо, що в минулому сезоні ці суперники також грали в ½, і тоді сильнішими виявились кияни.