ХК "Кременчук" пропустив 6 шайб від "Донбасу". ФОТО

Альбіна Козлова 02 грудня 2018 11:30 62 0

ХК «Кременчук» у перший день зими почав непросту виїзну серію з трьох матчів у чемпіонаті УХЛ.

«Донбас» вийшов на матч дуже мобілізованим, адже програв два останні поєдинки кременчужанам 3:4 і 1:3.

Господарі виграли 6:1, але «городяни» з 56 очками після 22 ігор зберегли першу сходинку в таблиці.

Наступний матч стане для "Кременчука" не менш суворим випробуванням, адже лідера в гості 4 листопада чекає друга команда чемпіонату - херсонський «Дніпро». Початок поєдинку о 19:30.

У другому періоді «Кременчук» додав, але все ніяк не міг відкрити рахунок закинутою шайбою. В одній з контратак кременчужани пропустили ще раз, коли Андрій Денискін із середньої дистанції відправив шайбу в сітку воріт.

Після четвертої пропущеної шайби місце Георгія Бояршинова у воротах зайняв Микита Гордюшин. Трохи менше 20 хвилин пройшло, перш ніж донеччани змогли "пробити" її - Микита Новіков залишився один між колами вкидання і без перешкод зробив рахунок 5:0.

На 53-ій хвилині матчу дебютну шайбу закинув новачок «Донбасу» Артем Пуголовкін, який раніше виступав у КХЛ і ВХЛ. Однак утримати сухий рахунок господарям не вдалося - за сім хвилин до кінця зустрічі Іван Савченко буквально "розстріляв" Богдана Дяченка з близької відстані, закинувши шайбу престижу.

«Кременчук» перервав свій переможний хід, а «Донбас» довів власну серію вже до 6 перемог поспіль. Кременчужани залишаються єдиною командою в УХЛ, яка закидала шайби у всіх своїх іграх.

«Донбас» - «Кременчук» - 6:1 (3:0; 1:0; 2:1)

Шайби: 1: 0 Мазур (Лялька, Коренчук), 00:19. 2: 0 Лялька, 8:46. 3: 0 Кирющенков (Костиков, Захаров), 11:15. 4: 0 Денискін, 33:13. 5: 0 Новиков (Костиков, Кирющенков), 48:05. 6: 0 Пуголовкін (Костиков, Кирющенков - більш.), 52:24. 6: 1 Савченко (Севрюгін), 53:16.

Донбас: Дяченко; Сильницький - Романенко, Гончаров - Ігнатенко, Жовнір - Александров, Григор'єв - Фірсов; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Кирющенков - Захаров (К) - Костиков, Пуголовкін - Карпенко - Денискін, Новиков - Свищев - Мостовий.

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин - з 33:13); Толстушко - Грицких, Севрюгін - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький - Єфімочкін; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Фурса - Кисельов, Поліщук - Ципнятов - Муртіщев.