ХК "Кременчук" переміг "Кривбас" у домашньому матчі

Ксенія Омельченко 22 січня 2017 13:22 511 0

На СК «Айсберг» завершився матч 32 туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, у якому «Кременчук» приймав «Кривбас» та виграв 3:1.

Кременчужани отримали 12-у домашню перемогу поспіль і набрали 75 очок після 31 ігор. Відставання кременчужан від лідера -«Донбасу» - 3 бали, і вже в наступному матчі 26 січня перші дві команди УХЛ поміряються силами. У перших двох періодах рахунок поєдинку не було відкрито, незважаючи на те, що команди завдали по воротах один одного по 22 кидки. Надійно грали воротарі Едуард Захарченко та Андрій Безхлібний, а іноді нападникам просто не щастило.

Результат поєдинку вирішився у заключній двадцятихвилинці. На 48-ій хвилині кременчужани відкрили рахунок у більшості, зробивши це більше всіх у лізі – 41 раз. Відзначився Сергій Кузьмик після передач Максима Слиша й Іллі Коренчука. Через чотири хвилини Володимир Романенко потужним кидком від синьої лінії подвоїв рахунок, але Євген Секірко на 55-ій хвилині пробив Едуарда Захарченка, зупинивши чергову суху серію воротаря «Кременчука» на 170-ій хвилині.

Гості кинулися відіграватися і прогавили контрвипад господарів через дві хвилини – свою 20-ту шайбу в чемпіонаті закинув Ілля Коренчук, який у гонці бомбардирів ліги наздогнав донбасівця Євгена Нікіфорова. Тепер у обох форвардів стало по 48 очок, і свій заочний спір вони продовжать в очному поєдинку «Кременчук» - «Донбас», який відбудеться 26 січня у Кременчуці. Початок матчу о 18:45.