ХК "Кременчук" обіграв "Крижаних Вовків" з рахунком 6:2

Альбіна Козлова 19 грудня 2018 09:20 155 0

18 грудня в Києві завершився матч 23 туру регулярного чемпіонату УХЛ-Паріматч, у якому лідер ХК «Кременчук» обіграв «Крижаних Вовків» 6:2. У «Кременчука» в активі тепер 62 очки після 24 ігор, і кременчужани продовжують упевнено утримувати перше місце в турнірній таблиці.

У першому періоді Олексій Красильников і Олексій Ворона з "Кременчука" відправили по шайбі у ворота суперників.

Після перерви «Крижані Вовки» помітно активізувалися в атаці й завдяки точним кидкам Олексія Черемнова та Микити Шабанова змогли зрівняти рахунок на табло. Проте ще до другої сирени Віктор Тютченко, Гліб Кривошапкін та Іван Ципнятов вивели "Кременчук" уперед і довели рахунок на табло до 2:5.

У заключній двадцятихвилинці команди суттєво зменшили швидкість і гостроту своїх атак, але ще раз шансом забити шайбу скористався Віктор Тютченко, встановивши остаточний рахунок 2:6 на користь «Кременчука».

Наступний матч «Кременчук» зіграє 22 грудня вдома на СК «Айсберг» проти чинного чемпіона - донецького «Донбасу». Початок поєдинку о 17:00.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 2: 6 (0:2, 2:3, 0:1)

Шайби: 0:1 Красильников (Тютченко, Ципнятов), 12:24. 0:2 Ворона (Савченко, Гриценко), 13:02. 1:2 Федосов (Дворник, Шабанов), 25:22. 2:2 Шабанов (Черемнов), 27:52. 2:3 Тютченко (Красильников, Ципнятов - більш.), 32:29. 2:4 Кривошапкін (Кисельов - менш.), 34:37. 2:5 Ципнятов (Кривошапкін, Толстушко), 35:53. 2:6 Хрішпенц (Ципнятов, Толстушко), 51:08.

«Крижані Вовки»: Глотов; Чикида - Федосов, Фроленко - Мікульчик (К), Сівірін; Черемнов - Шапіро - Шабанов, Давиденко - Найдьонов - Бурнатов, Крюченкін - Дворник - Боронило.

«Кременчук»: Бояршинов (Петленко); Грицких - Толстушко, Бєльський - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький - Роганов; Тютченко (А) - Красильников - Ципнятов, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Зайцев - Фурса - Кисельов, Поліщук - Кривошапкін - Єфімочкін.