ХК «Кременчук» здобув вольову перемогу над «Дніпром»

Іона Харченко 05 грудня 2019 12:30 161 0

Учора, 4 грудня, в Херсоні відбувся заключний поєдинок 20-го туру чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч. Місцевий «Дніпро» приймав лідера турнірної таблиці - ХК «Кременчук».

Кременчужани проявили характер і волю до перемоги і, програючи 0:1, зуміли виграти 2:1.

Після перемоги в Херсоні підопічні Олександра Савицького набрали 53 очок і відірвалися від «щук», що займають друге місце, на 12 балів. «Донбас» відстає від «городян» на 16 очок.

Як і очікувалося, матч команди почали на швидкостях і всі перші 20 хвилин по черзі обмінювалися небезпечними атаками. «Кременчук» першим забив гол, але судді його після відеоперегляду скасували.

Відкрити рахунок закинутою шайбою судилося господарям майданчика – після потужного кидка Сергія Дорофєєва від синьої лінії на добиванні грамотно відпрацював Олександр Шибаєв і відправив шайбу точно у ворота В'ячеслава Новицького.

У рахунку «щуки» вели аж до екватора поєдинку, коли Дмитро Орлов через ворота Олега Петрова віддав точний пас на Олександра Пукса, і той прошив голкіпера херсонців, встановивши паритет на табло.

І хоча клуби неодноразово намагалися знову закинути і вийти вперед, проте до кінця періоду глядачі так і не побачили забитих голів. Таким чином на другу перерву команди пішли за рівного рахунку.

У заключному відрізку зустрічі команди всі сили кинули в атаку і бігли вперед, намагаючись заволодіти ігровою перевагою. Рахунок на табло змінився за 6 хвилин до кінця поєдинку, коли після рикошету від захисника «щук» шайба відскочила точно в ключку Миколи Кисельова, який в один дотик прошив Олега Петрова та вивів уперед свою команду.

«Дніпро» зняв воротаря в кінці поєдинку, випустивши шостого польового гравця, кременчужани змогли вистояти й довести гру до перемоги 2:1.

Тепер у чемпіонаті настає міжнародна пауза у зв'язку з виступом українських збірних у різних турнірах.

«Кременчук» 19 грудня свій наступний матч зіграє знову в Херсоні проти «Дніпра».

«Дніпро» — «Кременчук» 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

«Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв — Декало, Бєлоусов (А) — Пугачов, Афанасьєв (А) — Матусевич, — Шулешов; Жвачкін (К) — Шибаєв — Ліпсбергс, Янішевський — Чернишенко — Каракулько, Луговий — Кузьмік — Ромащенко, — Коваленко.

Головний тренер: Дмитро Підгурський.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Александров — Григорян, Хрішпенц — Боєвих, Грицьких — Толстушко, Варава; Кисельов (К) — Серанов — Бондарук, Созонов — Пукс — Орлов, Савченко — Гриценко (А) — Ворона, Чердак — Олійник — Тютченко.

Головний тренер: Олександр Савицький.