ХК «Кременчук» завершив рік на переможній ноті. ВІДЕО

Артем Кузьменко 30 грудня 2020 11:00 687 0

Вчора, 29 грудня, чемпіон України ХК «Кременчук» провів матч 22 туру УХЛ, де на домашньому льоду прийняв ХК «Краматорськ». Про це повідомила пресслужба кременчуцького клубу.

Після овертайму рахунок став 2:1 на користь містян. Оскільки цей матч для них був останнім, 2021 вони зустрінуть з гарним настроєм та мотивацією. А наступний матч проведуть 5 січня проти київського «Сокола».

«Перший період, незважаючи лише на одну закинуту шайбу, був багатий на гольові моменти. Потім кременчужани мали багато шансів, щоб подвоїти рахунок. Після екватора періоду з обох сторін у ворота Короваєва і Давлетшина могло залетіти не менш трьох, а то й більше шайб. Але все ж перший період так і завершився 1:0 на користь «Кременчука».

Друга двадцятихвилинка проходила за сценарієм першої, тільки без закинутих шайб. Обидві команди грали у відкритий і атакуючий хокей. У «Кременчука» постійно на вістрі атак були та мали шанси відзначитися: Денискін, Орлов, Пукс, Коробов і Дубінін. Гості гостро контратакували. Варто відзначити надійну гру воротарів обох команд. Завдяки їхній майстерності команди пішли на перерву з тим же рахунком 1:0 на користь господарів майданчика.

У третьому періоді гості змогли зрівняти рахунок. На 45 хвилині відзначився Жвачкін. Шквал атак у кінці матчу на ворота «Краматорська» нічого не дала господарям майданчика. Основний час завершився внічию, тому переможця команди визначали в додатковий час.

На другій хвилині овертайму господарі майданчика провели швидку контратаку і закинули переможну шайбу. Точним кидком відзначився Тютченко».

«Кременчук» - «Краматорськ» 2: 1 ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - Гриценко (Ворона - Смирнов) 2:28; 1:1 - Жвачкін (Геворкян - Золотухін), 45:00; 2:1 - Тютченко, 61:44.