ХК «Кременчук» вдруге поспіль переміг МХК «Динамо» і залишився лідером УХЛ

Іона Харченко 18 лютого 2019 09:15 399 0

«Кременчук»: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко – Грицьких, Варивода – Хришпенц, Шпак – Боєвих, Савицький – Горлушко; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Шиманський, Поліщук – Севрюгін – Чорний.

МХК «Динамо»: Мамедов (Бандурян); Скрипець – Забулонов, Фірсов – Наливайко, Бабчук – Лісін, Піддубний – Шматько; Чердак (К) – Максименко (А) – Олійник, Худяков – Новіков – Кобіков (А), Халін – Сиротенко – Пойманов, Геворкян – Праведний – Колядинський.

Вчора, 17 лютого, в Кременчуці, в спортивному комплексі «Айсберг», відбувся перенесений матч Української хокейної ліги між ХК «Кременчук» та МХК «Динамо». Кременчужани з рахунком 6:1 розгромили харків’ян. У турнірній таблиці чемпіонату України наші хокеїсти набрали 87 очок і зберегли за собою першу позицію. Про це повідомляє ХК «Кременчук».

Перед поєдинком у складі ХК «Кременчук» відбулася лише одна заміна – Микиту Гордюшина у воротах замінив Георгій Бояршинов. Уже на п’ятій хвилині матчу кременчужани протягом 56 секунд відзначилися двома точними кидками Володимира Вариводи і Миколи Кисельова. Після повернення Вариводи це його перша закинута шайба, а в Кисельова вже 36, і він з 60 очками продовжує лідирувати в гонці бомбардирів УХЛ. Незважаючи на велику кількість гольових моментів біля воріт обох команд, до перерви на табло залишилися горіти цифри 2:0 на користь «городян».

У другому періоді «Кременчук» ще до екватора зустрічі практично зняв питання про переможця, оскільки повів 4:0. Шайби забили захисник Вадим Хришпенц у більшості та кращий розігруючий ліги (38) нападаючий Олексій Зайцев.

У завершальній третині матчу кременчужани довели рахунок до 6:0 – шайби закинула друга трійка нападу: капітан Тимур Гриценко і форвард Іван Савченко. Але все-таки господарі не змогли зберегти свої ворота сухими – відзначився лідер «Динамо» Володимир Чердак.

Відзначимо чотири результативні передачі в грі нападника Олексія Ворони.

21 лютого, о 18:30, ХК «Кременчук» зіграє з «Крижаними Вовками».