ХК «Кременчук» у переддень Дня Незалежності зіграє з «Крижаними Вовками»

Ксенія Омельченко 21 серпня 2018 09:11 175 0

23 серпня, о 16:00, ХК «Кременчук» проведе свій другий контрольний матч у ході підготовки до сезону 2018/19.

Суперником кременчуцьких хокеїстів на київській ЛА "Шалетт" будуть столичні «Крижані Вовки». Вхід на гру — вільний. Про це повідомляє сайт “Кременчука”.

Минулорічний суперник нашої команди в УХЛ - «Вовки» (Бровари) в новому сезоні поміняв прописку та назву на «Крижані Вовки» (Київ).

11 вересня 2017 року в минулому чемпіонаті УХЛ команди видали один з найбільш пам’ятних матчів сезону, коли підопічні Олександра Савицького зробили суперкамбек – відігралися в третьому періоді за 15 хвилин з рахунку 1:6 і перемогли 7:6 (дивіться відео внизу).

Минулий сезон став дебютним в історії ХК «Вовки». Команда посіла шосте місце в регулярному чемпіонаті УХЛ, а у чвертьфіналі плей-оф двічі поступилася ХК «Кременчук» (1:5 і 3:5).

У регулярному чемпіонаті УХЛ-2017/18 кременчужани також виграли всі шість матчів у «вовків»: 7:1, 9:5, 7:6, 5:1, 7:0, 7:3, 9:1 і 6:4.