ХК «Кременчук» став бронзовим призером чемпіонату УХЛ сезону-2018/19

Іона Харченко 28 березня 2019 09:40 155 0

«Кременчук»: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко – Грицьких, Горлушко – Хришпенц, Шпак – Боєвих, Роганов – Варивода; Кисельов – Фурса – Зайцев, Тютченко (А) – Шиманський – Ворона, Савченко – Красильников – Чорний, Єфимочкін – Кривошапкін (А) – Гриценко (К).

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов (А) – Шулешов, Пугачов – Матвієнко, Декало – Матусевич, Кругляков – Зик; Золотухін – Ромащенко – Жвачкін, Янішевський, Дунаєв – Бондаренко, Коваленко – Сірченко – Макарицький, Тимченко – Брага – Целогородцев.

У Кременчуці, на льодовій арені «Айсберг», пройшов сьомий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-матч, де місцевий «Кременчук» приймав херсонський «Дніпро». Нагадаємо, що рахунок у протистоянні був рівним – 3:3 і доля путівки у фінал вирішувалася в цій грі. Про це повідомляє ХК «Кременчук».

Перший період зустрічі пройшов у впертій боротьбі, і вже на 9-ій хвилині Микита Макарицький вивів гостей уперед. Але через три хвилини форвард «Кременчука» Микола Кисельов встановив «статус-кво» на табло – 1:1.

Друга 20-хвилинка розпочалася зі швидкої шайби одного з лідерів «Дніпра» Андрія Жвачкіна, а вже через 10 хвилин той же Жвачкін оформив дубль і зробив перевагу гостей у рахунку більш явною – 3:1.

У третьому періоді «Кременчук» з усією силою кинувся вперед, але шайбу забили гості. Олексій Янішевський, а вже через три хвилини Іван Дунаєв, зробили рахунок зовсім розгромним – 5:1. Але «Кременчук» не здався і скоротив розрив – Тимур Гриценко дав надію глядачам, які активно підтримували свою команду.

Усі питання щодо переможця цього матчу і всього протистояння зняв Микита Коваленко, який забив останній «цвях» у ворота кременчужан.

6:2 – підсумок цього матчу і 4:3 в серії на користь підопічних Дмитра Підгурського, які у своєму дебютному сезоні вийшли у фінал УХЛ, де 2 квітня в Дружківці зійдуться з донецьким «Донбасом».

А «Кременчук» стає бронзовим призером чемпіонату УХЛ.