ХК “Кременчук” розгромив “Рапід”

Андрій Рубан 03 лютого 2016 16:50 545 0

Щойно завершився хокейний матч 20-го туру чемпіонату України. Всі три періоди наші хокеїсти провели, активно забиваючи у ворота суперника.
У першому періоді, вже на третій хвилині, Ігор Микулко, 29 номер кременчуцької команди, забив першу шайбу у ворота київського клубу "Рапід".

Уже на 13 хвилині шайбу забив Іван Підгурський. Тож на перерву пішли з рахунком 2-0 на користь ХК “Кременчук”. Нагадаємо, що Іван Підгурський - це син головного тренера команди.

Уже на 4 хвилині другого періоду на 22 хв. матчу відзначився 91 перший номер Севастьян Карпенко, підставивши ключку,   забив шайбу у ворота київського “Рапіда”. За 5 хв. у ворота суперника забив шайбу і 25 номер кременчуцького клубу Дмитро Чернишенко. До кінця другого періоду кременчужани забили іще дві шайби. Тож третю 20-хвилинку хокеїсти розпочали з рахунком 6 – 0 на користь нашої команди.

І у завершальному періоді ХК “Кременчук” відзначився іще чотири рази. У підсумку маємо рахунок 10:0 на користь кременчужан.

Варто відзначити  Івана Підгурського та хокеїста Севастьяна Карпенка, які в цьому матчі зробили по дублю.