ХК «Кременчук» розгромив «Білого Барса» і вже зі старту очолив УХЛ

Іона Харченко 16 вересня 2019 11:30 90 0

Учора, 15 вересня, на льодовій арені спортивного комплексу «Айсберг» матчем «Кременчук» – «Білий Барс» стартував чемпіонат Української хокейної ліги - Парі-Матч.

Кременчужани всуху розгромили білоцерківців із рахунком 6:0, набрали 3 очки і після першого туру очолили турнірну таблицю чемпіонату України. Про це повідомляє прес-служба клубу.

До цього у двох матчах першого туру «Донбас» програв у Дружківці «Білому Барсу» 4:5ОТ, а «Крижані Вовки» були сильнішими в Києві за харківське «Динамо» 6:2.

Перед і під час поєдинку в Кременчуці для вболівальників проводилися різні конкурси, фотосесії з величезними ляльковими пандою та ведмедем, конкурсна програма - від ведучого Костянтина Бобровського, музичний супровід забезпечував Dj Arkstone. Крім того, серед власників квитків пройшов розіграш гіроскутера.

Після вступного слова перед початком нового сезону директора ХК «Кременчук» Тараса Захарченка, Гімн України за традицією наживо виконала знаменита співачка Яніна Жеман, а символічне вкидання зробив чемпіон Європи-2017 і Європейських ігор-2019 кременчужанин Віктор Вихрист.

Із перших секунд гри жарко стало біля воріт «Барса» Кирила Кучера, але шайба ніяк не йшла у ворота гостей. Та на 15-ій хвилині наполегливість господарів призвела до гола – Микола Кисельов після сольного проходу відправив шайбу між щитків голкіпера! А за 25 секунд до перерви Олексій Ворона забив красивий гол точно під поперечину. Тож на перерву хокеїсти пішли з рахунком 2:0.

У другому періоді на 28-ій хвилині Микола Кисельов оформив дубль у матчі, а на 33-ій Ілля Бабрусєв заїхав за спину голкіпера, і кидком під поперечину закинув у меншості. Рахунок став 4:0.

У третій двадцятихвилинці протягом 56-ї хвилини підопічні Олександра Савицького закинули двічі. Перший хет-трик у новому сезоні оформив Микола Кисельов, відправивши шайбу в один дотик у ближній кут, а через 33 секунди Тимур Гриценко під поперечину забив шайбу і зробив рахунок 6:0.

«Кременчук» – «Білий Барс» 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусєв – Григорян, Боєвих – Хрішпенц, Грицьких -, Александров – Горлушко; Кисельов (К) – Серанов – Бондарук, Созонов – Пукс (А) – Савченко, Орлов – Гриценко (А) – Ворона, Варава – Свищев.

Білий Барс: Кучер (Пеленський); Ядловський – Васильєв, Логачов – Алексюк (А), Таран (А) – Грицюк, Гребеник – Грабовецький; Куцевич (К) – Шаманський - Лєсніков, Шиманський – Качан – Середницький, Сімчук – Ружніков – Бородай, Дурдієв – Панченко – Ромахін.

Голи: 1:0 – Кисельов – 15:24 2:0 – Ворона (Грицьких, Гриценко) – 19:35, 3:0 – Кисельов (Серанов, Бондарук) – 27:59, 4:0 – Бабрусєв (Кисельов - мен.) – 32:49, 5:0 – Гриценко (Грицьких, Александров) – 55:12, 6:0 – Кисельов (Серанов, Бабрусєв) – 55:55,

Воротарі: Новицький – Кучер (Пеленський – з 55:55).

Уже в четвер, 19 вересня, о 19 годині, в Херсоні кременчужани зіграють із «Дніпром».