ХК «Кременчук» програв відродженому клубу з Києва, який на сьомій хвилині закинув першу шайбу. ВІДЕО

Артем Кузьменко 27 листопад 2020 09:25 318 0

Вчора, 26 листопада, в Кременчуці пройшов хокейний матч між місцевими спортсменами й гостями з Києва – «Соколом». Про це повідомила пресслужба кременчуцького клубу.

ХК «Кременчук» програв з рахунком 1:3. Тепер обидві команди після 11 матчів мають по 16 очок, але кияни за рахунок особистої перемоги займають друге місце в турнірній таблиці, а кременчужуни – третє.

Гості з самого початку матчу пішли в атаку, тому наш воротар уже з перших секунд демонстрував свою майстерність, поки хокеїсти намагалися перехопити ініціативу. Але вже на шостій хвилині «Сокіл» відкрив рахунок.

«Кременчук» «Сокіл» 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 - Німенко (Рубан), 6:17; 0:2 - Морозов (Гильманов), 32:26; 1:2 - Серанов (Орлов), 59:00; 1:3 - Морозов (Голубич - Рубан), 56:43;

Кременчук: Новицький; Бабрусев - Алексюк, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Александров, Яковлєв - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Орлов, Савицький - Волков - Пукс (А), Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискін.

Сокіл: Кубрицький; Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Фірсов - Павлов, Сушков; Рубан - Німенко (А) - Морозов (К), Гильманов - Смирнов - Павленко, Сиротенко - Ступак - Середницький, Гончаренко - Панченко - Пойманов.