ХК «Кременчук» поступився київському «Соколу» та вилетів із боротьби за чемпіонство

Олексій Ващук 08 квітня 2021 13:45 98 0

Вчора, 7 квітня, у Києві відбувся черговий матч півфінальної серії Української хокейної ліги між ХК «Кременчук» та місцевим «Соколом».

Про це інформує пресслужба кременчуцького клубу.

Для кременчужан це був уже четвертий матч із «Соколом». У трьох минулих іграх наші хокеїсті тричі поступилися.

У першому періоді кияни забили двічі, а в другому кременчужани відповіли також двома забитими шайбами. У третій двадцятихвилинці гра йшла на рівних – команди забили по одному разу.

Усе вирішилося в овертаймі. «Сокіл» реалізував свій момент, забивши переможний гол.

Таким чином, матч «Сокіл» — «Кременчук» завершився з рахунком 4:3 на користь киян в овертаймі (2:0, 0:2, 1:1, 1:0).

«Кременчук» офіційно вилетів з плей-офф.

«Сокіл»: Дубровський (Кубрицький); Олендаренко — Голубич, Бєлінський — Чолач, Лисенко — Андрейків, Сисак — Симчук; Гончаренко — Кузьменко — Міхнов (А), Павленко — Курбатов — Морозов (К), Гильманов — Смирнов — Німенко (А), Ступак — Панченко — Малєтін.

Головний тренер: Олег Шафаренко.

«Кременчук»: Давлетшин (Гордюшин); Александров — Григорян, Хришпенць — Алексюк, Грицьких — Толстушко, Варава — Боєвих; Коробов — Дубінін — Орлов, Созонов — Пукс — Тютченко, Савченко — Гриценко — Денискін, Савицький — Серанов — Смирнов.

Головний тренер: Олександр Савицький.