ХК «Кременчук» переміг лідера турнірної таблиці. Сьома перемога поспіль! ВІДЕО

Артем Кузьменко 10 січня 2021 09:40 355 0

Вчора, 9 січня, гравці ХК «Кременчук» у гостях перемогли лідера турнірної таблиці УХЛ ХК «Донбас». Про це інформує пресслужба кременчуцького клубу.

Для спортсменів, які представляють наше місто, триває серія перемог, яка збільшилася до семи матчів. Вони вперше за сезон обіграли «Донбас», який посідає першу сходинку турнірної таблиці.

Відрив мінімальний – 4:3.

За 23 гри кременчужани заробили 35 очок, чим забезпечили собі хоч і хитке, але все ж друге місце в турнірі, який ще не скоро закінчиться. Донеччани попереду на 5 балів, «Сокіл» відстає на 2 очка, але має гру в запасі.

«Першими рахунок у матчі відкрили донеччани - на п'ятій хвилині Сигарев, потужним кидком пробив ближню дев'ятку воріт гостей. Хокеїсти «Кременчука» витримавши стартовий натиск, почали йти вперед. І якщо в першій атаці донеччан врятував Трифонов, то вже скоро і голкіпер був безсилий. На 8 хвилині гості зрівняли рахунок, а точним кидком відзначився Созонов. Вже через півхвилини «містяни» вийшли вперед – Пукс здорово обіграв захисника донеччан і точним кидком вразив ворота господарів майданчика - 2:1. Кременчужани могли збільшити рахунок до перерви – з потужним кидком Денискіна впорався Тріфонов, а потім ще двома небезпечними моментами, в яких здорово зіграли захисники донеччан, вчасно підстрахували свого голкіпера.

Другий період почався зі швидкою шайби у виконанні Орлова (з передачі Созонова), гості повели з різницею в два голи. До екватора поєдинку обидва суперники створили по парі небезпечних гольових моментів, в яких героями стали голкіпери. А за тим на майданчику пішла рівна і жорстка боротьба. На другу перерву команди йшли за рахунку 3:1 на користь «Кременчука».

Остання двадцятихвилинка матчу вийшла дуже спекотною. Крім закинутих шайб, глядачі стали свідками яскравих бійок і емоцій гравців. Перемогу гостям приніс точний кидок Тютченко з передачі Савицького на початку третього періоду. Незважаючи на те, що донеччани змогли відіграти дві шайби і скоротити рахунок мінімуму, кременчужани вистояли. Дублем за господарів відзначився Сигарев і ще одну шайбу на свій рахунок записав Мілєхін. Варто відзначити роботу голкіперів команд. Особливо суперсейв Дьяченко за 14 секунд до кінця зустрічі і сейв Давлетшина після кидка Монса».

«Донбас» - «Кременчук» 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Гол: 1:0 - Сигарев (Кобелєв - Шишлянніков), 4:37; 1:1 - Созонов (Орлов), 7:54; 1:2 - Пукс (Хришпенць), 8:28; 1:3 - Орлов (Созонов), 20:37; 1:4 - Тютченко (Савицький), 42:09; 2:4 - Мільохін (Костиков - Пангелов-Юлдашев), 42:51; 3:4 - Сигарев (Кобелєв - Шишлянніков), 58:13.

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) - Тунхузін, Кожевников - Кобелєв, Ігнатенко - Григор'єв; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Лялька (А) - Буценко - Разумов, Мільохін - Карамнов - Костиков.

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Яковлєв - Варава, Бабрусев - Григорян, Хришпенць - Александров, Грицьких - Алексюк; Коробов - Дубінін - Денискін (А), Созонов - Серанов - Орлов, Савицький - Пукс (К) - Тютченко, Смирнов - Гриценко (А) - Ворона.