ХК «Кременчук» обіграв у брудному матчі «Білий Барс»

Іона Харченко 25 лютого 2019 13:20 163 0

«Кременчук»: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко – Грицьких, Варивода – Хрішпенц, Шпак – Роганов, Савицький – Горлушко; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Чорний, Єфімочкін – Фурса – Шиманський.

«Білий Барс»: Кучер (Качула); Гордійчук – Ядловський (А), Васильєв – Таран (А), Логач – Грицюк, Гриценко; Куцевич – Качан – Лєсніков, Панченко – Ружников – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Дурдієв – Ромахін.

Вчора, 24 лютого, в Білій Церкві завершився матч регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому ХК «Кременчук» обіграв місцевий «Білий Барс» із рахунком 3:1.

Кременчужани набрали 93 очки після 39 ігор. Тепер наша команда поступається в турнірній таблиці «Донбасу» двома балами. Про це повідомляє ХК «Кременчук».

«Городяни» захопили перевагу з перших хвилин, впевнено контролюючи хід поєдинку. Перший період зустрічі почався зі швидкої шайби на другій хвилині після чудової комбінації – Дмитро Чорний вивів гостей уперед і це взяття воріт у першій двадцятихвилинці стало останнім.

У другому періоді глядачів очікувала безкомпромісна боротьба на кожній ділянці льоду. На 5-й хвилині Іван Савченко віддав результативну передачу на Тимура Гриценка і той подвоїв перевагу гостей. А через 9 хвилин Олексій Зайцев зробив комфортний відрив для «Кременчука», прекрасним кидком відправивши третю шайбу у ворота Кирила Кучера.

Але за 30 секунд до кінця періоду шайбу «в роздягальню» гостей закинув Богдан Арабов, тим самим скоротивши розрив у рахунку - 1:3. Ця шайба білоцерківців так і залишилася єдиною в цьому поєдинку.

У поєдинку «Білий Барс» – «Кременчук» господарі опустилися до крайнощів, почали грати в брудний хокей, намагаючись відігратися за рахунку 0:3, пошкодивши коліно нападнику кременчужан Віктору Тютченку.

Третя 20-хвилинка зустрічі пройшла у впертій і брутальній боротьбі - сім штрафів на двох заробили команди, але при цьому закинутих шайб глядачі так і не побачили.

Тепер на команди чекають матчі заключного туру «регулярки». 27 лютого, о 18 годині, «Білий Барс» на виїзді зіграє з МХК «Динамо». А ось «Кременчук» того ж дня відправиться в гості до донецького «Донбасу» і о 18:30 побореться за перше місце в турнірній таблиці.