Новини з 1996 року

Хитрі прийоми з психології, які корисно знати кожному

pplus 26 листопад 2020 08:10 277 0

Є психологічні трюки, які працюють на підсвідомому рівні.

Вони допомагають домогтися прихильності співрозмовника, влитися в нову компанію або миттєво заспокоїтися в момент стресу.

Про 12 найбільш дієвих з них, які працюють на всі 100% і будуть корисні в будь-якій ситуації.

№ 1. Коли сміються кілька людей, кожен дивиться на того, хто йому найбільш симпатичний

Після вдалого жарту або під час жвавого обговорення в компанії людей кожен інстинктивно дивиться на того, хто йому найбільше подобається. Тому, щоб дізнатися все про стосунки в компанії приятелів, підготуйте парочку влучних анекдотів.

№ 2. Якщо нервуєте – жуйте

Перед важливою розмовою, виступом або подією, яка змушує нас нервувати, варто спробувати жувати жуйку або навіть їсти що-небудь.

Ніхто не буде їсти в небезпечній ситуації. Тому під час жування наш мозок думає, що небезпеки немає і можна розслабитися. Він посилає сигнал, який знімає нервову напругу і допомагає заспокоїтися.

№ 3. Пильний погляд допоможе витягти будь-яку інформацію

Якщо відповідь вашого співрозмовника вас не влаштовує або вам здається, що він щось не договорює, просто продовжуйте мовчки дивитися йому в очі.

У такій ситуації тиша для співрозмовника стане настільки нестерпною, що він буде змушений розповісти вам буквально все, аби припинити це.

№ 4. Уявіть, що наймач – ваш давній хороший друг

Щоб не хвилюватися під час важливого іспиту або співбесіди, уявіть, що людина навпроти – ваш друг, з яким ви давно не бачилися. Це допоможе вам моментально заспокоїтися, а відповідати на питання буде набагато легше.

№ 5. Якщо вам доводиться багато працювати з людьми, поставте позаду себе дзеркало

Якщо ви часто спілкуєтеся з різними людьми по роботі, поставте за своєю спиною невелике дзеркало. Ви здивуєтеся, але багато клієнтів будуть поводитися ввічливіше і частіше йтимуть вам назустріч. Все тому, що людям не подобається бачити себе злими та роздратованими.

№ 6. Якщо вам здалося, що хтось на вас дивиться, просто позіхніть

Тільки подивіться на цю картинку. Ви ж тільки що позіхнули? Так, позіхання просто неймовірно заразне. Досить позіхнути та озирнутися на всі боки, щоб зрозуміти, хто за вами стежив. Людина, яка на вас дивилася, швидше за все, теж буде позіхати.

№ 7. Якщо ви хочете зупинити бійку, просто візьміть що-небудь поїсти та встаньте між тими, хто б’ється

Це явище називається «snackman effect». Справа в тому, що момент приймання їжі асоціюється в нас зі спокоєм і розслабленням. Дуже низька ймовірність, що людина нападе на того, хто їсть, тому конфлікт швидко вщухає.

№ 8. Якщо ви хочете позбутися від предмета, просто передайте його людині, розмовляючи з нею

Поставте людині особисте питання або дізнайтесь її думку про що-небудь. Під час відповіді мозок буде зайнятий настільки, що все інше буде відбуватися на рівні рефлексів. У такій ситуації більшість людей візьмуть з ваших рук що завгодно, абсолютно не замислюючись.

№ 9. Якщо ви хочете без зусиль подружитися з людиною, просто попросіть у неї що-небудь

Це повинно бути щось максимально просте (передати соус, серветку, аркуш паперу або ручку). Людина, яка надає послугу, на підсвідомому рівні вирішує, що добре до вас ставиться, тому піде вам назустріч і зробить це знову.

№ 10. Важливу зустріч найкраще призначати на початок або кінець дня

Люди найкраще запам’ятовують те, що відбувається на самому початку або наприкінці дня, а все інше - розмито. Тому призначайте важливу зустріч на кінець або початок дня. А на співбесіді намагайтеся бути найпершим або останнім із кандидатів.

№ 11. Зверніть увагу на напрямок стоп людей під час розмови

Стопи людини під час розмови допоможуть з’ясувати ставлення до співрозмовника і приховані емоції. Якщо ви підходите до людей і вони повертаються тільки корпусом тіла, а положення ніг зберігається колишнім, то вони до вас явно не налаштовані.

До речі, повернені в бік кінчики туфель або черевиків співрозмовника також говорять про те, що він хоче швидше піти.

№ 12. Віддзеркалювання чужих жестів допоможе встановити довіру

Віддзеркалювання жестів, пози або міміки допоможе швидко завоювати довіру співрозмовника. Навіть якщо людина цього не помічає, через знайомі їй жести підсвідомо бачить у вас самого себе. А до себе, як правило, ставляться добре. Але тут головне – не перестаратися.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1150 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2149 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2767 0