Новини з 1996 року

Хаос у центральному відділенні "Ощадбанку" продовжується. Цього разу проблема оформити картку. ФОТО

Валерія Макряшина 21 березня 2019 14:52 1724 0

"Запис на конкретний час допоможе уникнути черги", - нагадують працівники "Ощадбанку".

Втім це стосується лише отримання субсидій готівкою, чого не скажеш про величезні черги містян, які хочуть оформити й отримати пластикову картку банку. 

Такі черги можна спостерігати чи не щодня в центральному відділенні "Ощадбанку" в Кременчуці, що по вулиці Небесної Сотні, 27. При реєстрації на "гарячій лінії" зазвичай громадян відправляють саме туди, повністю ігноруючи інші відділення. 

Величезний натовп кременчужан, кожен з яких має свій особистий номер на чеку, й сьогодні в задушливому приміщенні банку сиділи, а то й стояли, бо вільних місць просто немає. Всі чекали своєї черги й нервово дивилися на електронне табло, коли ж з'явиться  їхній номер.

Процес ішов дуже повільно, близько 10-ї години працювали лише два столи, де можна було б оформити картку банку, за одним із них сидів взагалі стажер. На табло - №28. Побачивши це, тяжко зітхнула жіночка, тримаючи в руках папірець із номером десь за 120. Не витримуючи, багато людей просто виходили і йшли геть, промовляючи: "Прийду згодом, коли все стихне". 

Втім, як повідомили "Програмі Плюс" читачі, не скрізь є черги.

 

 

Ось, наприклад, у відділенні "Ощадбанку", що по вулиці Академіка Маслова, все тихо й спокійно, в цей же час там не було черг взагалі. За словами Світлани, яка марно просиділа дві години в центральному відділенні банку, тут вона відразу сіла за стіл і оформила пластикову картку, точніше, замовила, бо пластикових карток тут не було (напевно, всі в центральне відділення віддали).

Черги до каси, де можна отримати субсидійні кошти, теж не було. Як повідомили журналісту "Програми Плюс" інші містяни, які були в приміщенні банку на вулиці А. Маслова, оформити картку сюди вони прийшли саме з центрального відділення, бо там наразі - хаос. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись