Новини з 1996 року

ХАБАРІ ПЕРЕМОГЛИ. КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ВИКОНАННЯ ПЛАНУ МОБІЛІЗАЦІЇ - 23 ВІДСОТКИ. Мерія забила на АТО

kurilov 04 серпня 2015 11:08 836 0

Кременчук провалює шосту хвилю мобілізації, до завершення якої залишилося 10 діб, а у місцевого  військового  комісаріату немає ніяких важелів впливу, аби план з мобілізації виконати. Натомість на ситуацію може вплинути лише міськвиконком, однак це завдання для чиновників  мерії Кременчука  не є пріоритетним.

Про те, що сьогодні у міськвиконкомі мала бути спеціальна нарада з керівниками підприємств, однак захід не відбувся, бо перший віце-мер Віктор Калашник поїхав у свій рейд разом з журналістами комунальної телерадіокомпанії, репортеру розповіли у міськвиконкомі.

«Захід мав бути, але не відбувся, бо не було першого віце-мера й військового комісара», - зазначив «Програмі плюс» один з керівників місцевих комунальних підприємств.

Про що варто додати - військовий комісар Кременчука Роман Сушко  на нараду прийшов, однак з місцевих чиновників на заході  не було нікого.

«Виконання плану шостої хвилі мобілізації – 23 відсотки. Кременчук відправив в армію найбільше військових, але так вийшло, що відсотки незначні», - заявив репортеру  Роман Сушко. Інше, про що він каже, – мобілізація, її шоста хвиля, завершиться 16-го серпня.

Після цього в армії почнеться демобілізація, однак, судячи з відсотків виконаного плану, великою для Кременчука вона не буде.

Як повідомлялося раніше, жоден з міських або районних чиновників і так само жоден з депутатів, яких у нашому місті 150, під шосту хвилю мобілізації не потрапив. Причина – усі вони мають погане здоров’я (тиск, температура…)  й були забраковані ще на стадії медичних обстежень.

З того, що відомо редакції, відкупитися довідкою про погане самопочуття у Кременчуці коштує п’ять тисяч гривень.

Самі жнива зі збирання хабарів за звільнення від мобілізації за станом здоров’я у місті вже завершуються.

О.Курилов

Теги: Підтримка оборониАТОМобілізаціяПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись