Новини з 1996 року

Гуртожитки підприємств хочуть передати у власність мешканців

Ксенія Омельченко 26 липня 2018 09:45 387 0

В Україні почали готувати ґрунт для переділу гуртожитків. Нардепи пропонують повернути раніше приватизовані гуртожитки державі, а потім перепродати їх новим мешканцям.

Усе це описано в зареєстрованому у Верховній Раді законопроекті №8627, який торкнеться загального житла в приватній власності, побудованого ще за часів СРСР, повідомляє ubr.ua.

Законодавці запевняють, що роблять усе це не для того, щоб виставити людей на вулицю. А щоб кожна людина змогла особисто приватизувати свою кімнатку в загальному житлі, що знаходиться у володінні заводів, фабрик чи інших підприємств.

На поточний момент в Україні налічується 10,6 тис. гуртожитків. У них проживають 1,2 млн. українських сімей. Причому, за даними Держстату, більшість живе дуже тривалий час - понад 10 років.

Новий законопроект поширюється на гуртожитки і землю під ними, введені в експлуатацію до 1991 р. На ті, що були побудовані в радянський час для надання в службове користування або для тимчасового проживання робітникам підприємств. Більша частина знаходиться у великих індустріальних містах або в місцевості, наближеній до цих підприємств.

Читайте також: Студентів професійних та професійно-технічних вузів забезпечать безплатними гуртожитками

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 210 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 312 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 461 0