Новини з 1996 року

Гурт «Без обмежень» запалив кременчужан на концерті «Кращі хіти на біс». ФОТО

Іона Харченко 09 квітня 2019 12:30 650 0

Вчора, 8 квітня, в Міському Палаці культури Кременчука виступив український рок-гурт «Без обмежень», який розпочав свою діяльність ще в 1999 році в Мукачеві.

Склад гурту змінювався, але беззмінним його лідером і вокалістом залишається Сергій Танчинець. Також до складу входять четверо музикантів: Олександр Адаменко (бас-гітара), Андрій Радько (гітара), Ігор Рибар (гітара) та Олексій Бережний (ударні).

У репертуарі гурту є пісні українською, а також англійською та російською мовами.

 

 

Концерт у Кременчуці розпочався пізніше, ніж планувалося. У залі стало темно, зазвучала мелодія, ввімкнулися софіти й артисти почали виходити на сцену по одному. Розпочався захід з пісні «Буду з тобою».

Після цього Сергій Танчинець привітався з публікою: «Привіт, друзі! Як ваші справи, малі? Бачу, що все добре. Дякую, друзі, що ви сьогодні з нами, що нас є так багато. Ми дійсно називаємося гурт «Без обмежень». І ми приїхали до вас з концертом «Кращі хіти на біс». Повторюємо альбом, який називається «Буду з тобою». Альбом, з яким ми проїхали всю нашу країну. В рамках цього туру ми відіграли близько ста двадцяти концертів. І от зараз ми приїхали на біс. Приїхали до вас з величезним задоволенням і абсолютно, я вже бачу, недарма. Дякуємо, що ви тут». 

 

 

Сергій Танчинець після кожної пісні спілкувався із залом, робив компліменти, жартував і говорив на серйозні теми. Також з кременчужанами взаємодіяли і музиканти. Один з гітаристів – Андрій Радько – навіть спускався зі сцени в зал.

Аудиторія добре йшла на контакт з виконавцями. Глядачі співали, танцювали, постійно лунали гучні вигуки та бурхливі оплески. Також кременчужани дарували виконавцям квіти.

«Дякуємо, друзі. Ви неймовірні. Надзвичайно приємно бути в українському місті Кременчуці. Друзі, наступна пісня – це така історія, яка до цих пір бурлить у наших серцях. Говорю за себе особисто й точно говорю за своїх хлопців і за всю команду «Без обмежень». Тому що це перша пісня з наступного альбому 2019 року, який буде презентовано 25 серпня в місті Києві. З цим альбомом ми проїдемо великий тур, близько 150 концертів. Містами нашої держави і не тільки. І я з величезною впевненістю можу сказати, що ми приїдемо в Кременчук обов’язково. Тому що ми з вами як рідні люди, а рідні люди їздять одне до одного в гості. Дякуємо за сьогоднішній вечір. З величезним задоволенням - презентація пісні в Кременчуці «Зорі запалали».    

Також на концерті пролунали: «Листопад», «Тону», «5 хвилин», «Без неї ніяк», «Найби вже весна», «Моя країна», «Хто Я», «Хочеш», «Твої очі».

 

 

Останньою стала «Магдалена» й виконавці пішли зі сцени. Проте кременчужани не хотіли залишати залу, бо їм дуже сподобався цей вечір. Тож вони просили виконати пісню на біс.

Музиканти повернулися й заспівали разом з публікою пісню «Листопад». Після цього фронтмен гурту запросив усіх дітей, які знаходилися в залі, на сцену. З малечею Сергій Танчинець станцював під пісню «Без неї ніяк», а потім вони всі разом обійнялися.

«До зустрічі восени. Дякую, друзі!» - такими словами завершився прекрасний захід.

Емоцій і вражень у тих, хто побував на цьому концерті, вистачить надовго. Проте ловимо Сергія Танчинця на слові й обов'язково чекатимемо гурт «Без обмежень» у Кременчуці вже восени.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 196 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 365 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 606 0