Новини з 1996 року

Гучні оплески, пісні та танці. Як мер Віталій Малецький аптеку на Ревівці "обмив". ВІДЕО

Валерія Макряшина 12 лютого 2020 12:50 1730 0

Шаленими оплесками, під співи про вино, яке ллється кудись рікою, Ревівка сьогодні, 12 лютого, зустрічала нашого міського голову Віталія Малецького, який навідався у віддалений мікрорайон не просто так. 

Мера і його неперевершену агіткоманду з камерами запросили на відкриття комунальної аптеки у відремонтованому приміщенні амбулаторії, яка розташована на вул. Кооперативній, 19. І варто відмітити, що на цю подію року не запросили представників інших міських ЗМІ. 

На відеозапису, який опублікував у мережі Facebook великий князь мікрорайону Денис Терещенко, бачимо, що зустрічали Віталія Малецького, як короля, не вистачало ще дощу із медикаментів та великої хлібини з сіллю. 

 

 

Усе було куди простіше. Після пісень і вигуків "Віталій, Віталій, Віталій!", немов мер Малецький на битві гладіаторів виступає, а не під аптекою стоїть, йому запропонували чарочку.

І хоч година була рання, мер від пропозиції "обмити" відкриття аптеки не відмовився, як би це іронічно не звучало. Ще б трохи і наш градоначальник сам би кинувся в танок із громадою, але стримався. 

У своєму тості Віталій Малецький зазначив, що Кременчук - місто без околиць, що в місті працюють заводи і в місті є гроші. Сказав він усе, в що він, у принципі, вірить, і неважливо, правда це чи ні.  

Випивши все до дна, мер із гостями зайшов у приміщення аптеки. Там іще не завершені деякі деталі ремонту, але каса працює.

Асортимент ліків обмежений. За словами міського голови, аптека забезпечена всім необхідним. Усе необхідне, відповідно до критеріїв оцінки мера, - це вимірювачі тиску та противірусні препарати. Немає всередені камери відеонагляду тощо. Наприкінці мер порадив працівниці аптеки поставити скриньку для збору коштів на розвиток аптеки, а сам же купив тут лише аскорбінку.

Ліків справді в аптеці мало, але якщо в цю аптеку ступила нога мера Віталія Малецького, то вона вже священна й атмосфера в ній також і всі в мікрорайоні відтепер будуть здорові навіть із таким бідним асортиментом. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1960 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2512 0