Новини з 1996 року

Губернатор Полтавщини Синєгубов терміново розставляє свої кадри. Як це позначиться на Кременчуці?

Олександр Курилов 27 січня 2020 14:20 1056 0

У Полтавській обласній державній адміністрації триває кадрова революція, наслідки якої для нашого міста не надто добрі.

Причина – в цій кадровій революції про існування Кременчука, здається, в області забули взагалі.

Тож наступні чотири роки про наше місто якщо й згадуватимуть, то тільки під час обговорення фантастичних мрій зразка будівництва нового мосту через Дніпро.

Й це останні повідомлення з Полтави, де керівник Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов оголосив про реорганізацію п’яти обласних департаментів.

Й мова про реорганізацію у сферах будівництва та ЖКГ: департамент, де цими питаннями займаються,  буде розділений.

Також вносяться зміни в департаменти інфраструктури, який тепер поєднується з цифровою трансформацією, культури та туризму, молоді та спорту, який тепер приєднають до освіти та надзвичайних ситуацій.

Відповідно, починають змінюватися й прізвища керівників в обласній адміністрації.

Зокрема, в губернатора з цього тижня з’явився новий радник з питань освіти - Віта Коваленко, юрист із Харкова, яка, певно, стане керівником департаменту освіти Полтавської обласної адміністрації…

У підсумку – ці зміни Кременчука практично не стосуються, але є винятки.

Зокрема, для Кременчука якнайдужче цікава тема будівництва. Й мова тут далеко не про новий стадіон, куди хочуть вкласти неймовірну суму коштів. Однак мова про тендер з появи нової лабораторії для Кременчуцького онкологічного диспансеру, внаслідок якого повинні запрацювати апарати КТ та МРТ.

І, здається, новий керівник Полтавської області Олег Синєгубов вирішив позбавити наше місто такої лабораторії й таким способом розповісти кременчуцьким хворим на онкологію про свої уподобання. 

Кременчуку цікава тема інвестицій, бо на самому початку новим керівником Полтавської області Олегом Синєгубовим була оприлюднена тема капітального ремонту Крюківського мосту за кредитні кошти. Але сьогодні про це в області намагаються  не згадувати.

Є й інше – якщо в області зміниться прізвище головного освітянина, то постає питання – що буде з державними субвенціями на освіту, які розподіляють в області, й що буде із закладами освіти нашого міста, які мають обласне підпорядкування?

Загалом питань до нового очільника області Олега Сінегубова щодо його бачення кременчуцького життя – дуже багато. Погано тільки, що новий очільник Полтавщини на ці питання не відповідає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2419 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2447 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3683 0