Новини з 1996 року

Губернатор Полтавщини Головко завершив виборчу нараду. РЕЗУЛЬТАТИ ВЖЕ Є

Олександр Курилов 02 листопад 2015 17:31 1538 0

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко завершив свою нараду з керівниками промислових підприємств Кременчука, на якій сьогодні у міськвиконкомі підводив підсумки минулих виборів у нашому місті.

Таку ж нараду губернатор, як він сам заявив,  він також проводив у Полтаві, де ситуація нічим не краща за кременчуцьку й де на виборах пропрезидентську «Солідарність» теж опустили за кременчуцьким варіантом.

Загалом, якщо відійти від загальних слів, якими прокоментували хід наради її учасники – місцеві директори, то мова про таке.

Надалі вся агітаційна машина заступника міського голови Віталія Малецького буде просто зупинена.

Причина – перший віце-мер хоч щось і без особливої реклами робить для міста, його ж суперник, пан Малецький,  як на репортера, нічого, окрім реклами собі, не робить взагалі.  

Відповідні кроки з цього приводу вже втілено у життя й без сьогоднішньої наради.

Так Полтавська ОДТРК «Лтава» відправила свій кременчуцький корпункт у відпустку, бо через засилля замовних сюжетів, які виходили у світ  без позначки «на правах реклами» про віце-мера Малецького як кандидата в мери Кременчука, вже почали обурюватися глядачі в області.

У свою чергу відомий своїми неправдивими сюжетами місцевий сайт "Тудей" теж зняв усі повідомлення про свого кандидата у мери від партії «Поруч»  Віталія Малецького.

Що у підсумку – так це загальні висновки. У Кременчуці організаторам кампанії вдалося через платну сітку трішки вдарити по пропрезидентській партії.

Нині ж її практично вбитий авторитет, а разом з ним і авторитет першого віце-мера Віктора Калашника спробують хоч трохи підвищити.

Гірше, однак, що в місті залишилася сітка платних агітаторів, яким платили гроші за голоси на виборах.

За тим, що відомо, один голос у нас цього разу хоч і не коштував по тисячі гривень, як раніше, але й 500 гривень - це теж гроші. І от як з цим бути – коли всі все знають: хто платить за вибори, кому платять і скільки – поки що незрозуміло. Й сітка ця, наскільки можна зрозуміти, працювала не на першого віце-мера Кременчука, але на його суперника.

Ще у місті, між іншим, залишилися виборці й вони нікуди не поділися. А от чи зуміють громадянам донести правду про наші вибори і яким має бути цей вибір, а заразом і переконати людей у їхньому виборі – це питання найважче.  

 

 

Теги: Політика КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 26 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 522 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 995 0