Новини з 1996 року

Губернатор Полтавщини Головко сьогодні видасть свій вердикт по виборам у Кременчуці. В 15-00

Олександр Курилов 02 листопад 2015 12:20 1030 0

Голова облдержадміністрації Полтавської області Валерій Головко сьогодні у Кременчуці  дасть свій вердикт по подальшому виходу з місцевої політичної кризи. Прибуття голови ОДА, офіційна причина візиту якого – познайомитися з КДУ імені Остроградського, а неофіційна – пошук виходу з патової ситуації з кременчуцькими виборами, очікується в 15-00. 

Яким буде резюме - сказати важко, але те, що ситуація з виборами у нашому місті вкрай неприємна - це не викликає питань.

Ситуація складна й  Валерій Головко, як на репортера,  має сказати – кого саме слід підтримувати чиновникам Кременчука під час другого туру виборів: першого заступника міського голови Віктора Калашника чи його заступника – Віталія Малецького.

Про що слід додати – загалом вибори, які відбулися, дали місту одразу декілька результатів. За першим – у Кременчуці обрано депутатів міськради,  з якими тепер учасники другого туру виборів міського голови  мають домовлятися.

Другий результат – чисто економічний  для Кременчука. І він такий – цього разу вся група "Ферекспо", чиї представники є у Комсомольську та Кременчуці одноголосно виступила за блок «Солідарність». За партію Петра Порошенка голосували на Полтавському ГЗК, і на ПАТ «Кременчук м'ясо» й на ПАТ «АвтоКрАЗ». Тож є всі шанси, що вгорі вдалося домовитися й позитив з цього – виробництво вантажних автомобілів у Кременчуці не припиниться . Натоміть вантажівок МАЗ для армії , про що широко повідомлялося, Україна у надзвичайно великих обсягах,  у сусідніх  Черкасах  не збиратиме.

Тобто, наш автозавод дихатиме й далі.

Останнє про результат  кременчуцьких  виборів  - це запитання. Поки що незрозуміло, для чого тому ж кандидату в меру, й заступнику мера міста Малецькому та його ручній партії поруч, слід було  настільки закидати брудом керівника ПАТ «Кременчук м'ясо» Ірину Дроздову, яку під час виборів буквально втопили у багнюці й за це, навіть ніхто не вибачився.

Втім, як на репортера – це далекоглядний крок молодого чиновника. Таким способом віце-мер Малецький, який набрав біля восьми відсотків голосів кременчужан, показав, як він може розправлятися з тими, хто в його команду не входить. А якщо  молода команда  так вчинила з керівником підприємства, то що вона робитиме з іншими з- не керівниками наших заводів,  можна тільки здогадуватися.

Загалом же ситуація в місті й справді – жахлива.  

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись