Новини з 1996 року

Губернатор дав добро на мостовий обхід Кременчука. Нам 30 років поспіль вішали лапшу на вуха

Олександр Курилов 03 березня 2017 14:08 2242 0

Шанси Кременчука в будівництві нового мосту через Дніпро, який насправді ніхто не будуватиме як мінімум ще років 15,  різко зменшилися. І причина тут – наш мер Віталій Малецький та нардеп Юрій Шаповалов, значення яких у межах Полтавської області не настільки велике, аби з Кременчуком хоча б у розмовах рахувалися.

Натомість у балаканині про майбутній міст через Дніпро на перше місце виходять сусідні Горішні  Плавні.  А про те,  що кременчуцькій балаканині про новий міст через Дніпро,  що триває тридцять років поспіль,  уже слід покласти край,  повідомляє  керівник Полтавського облавтодору  Володимир  Трояновський.

Відповідальний за дороги на Полтавщині чиновник у соціальних мережах так хоронить  мостові сподівання Кременчука:

«У Києві сьогодні зустрічалися з керівником Укравтодору Славоміром Новаком та головою Полтавської ОДА Валерієм Головком. …

Приємно, що є підтримка обох моїх керівників і з іншого питання - обходу Кременчука та побудови мосту через Дніпро. Кременчужани отримають ряд переваг: скорочення транзитного потоку, який нині проходить містом, збережені автошляхи та покращення екологічної ситуації за рахунок зменшення викидів вуглекислого газу», - зазначає полтавський чиновник, який, однак, не додає, що кременчужан тридцять років з новим мостом водили за носа, а вони цього не зрозуміли.

Тож наступні тридцять років  малюнком із зображенням  нового мосту через Дніпро вже розважатимуть мешканців сусідніх Горішніх Плавнів.

А далі, а це вже буде  2047 рік, цей же проект знову передадуть у Кременчук, але малюнок мосту вже буде іншим. Єдине, аби ми до другого пришестя  мостової теми до нашого міста, а саме у нас вона народилася, дожили.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0