Новини з 1996 року

ГРВІ У КРЕМЕНЧУЦІ Б`Є РЕКОРДИ! Майже 2 000 хворих за тиждень

Едера Бедьо 15 січня 2016 12:49 733 0

Уперше за останні три роки у Кременчуці зафіксовано 1922 хворих на ГРВІ за тиждень. Про це сьогодні на апаратній нараді повідомила керівник міської санітарно-епідемологічної станції Надія Резніченко.

Кількість захворювань на гострі респіраторні інфекції вже перевищила епідеміологічний поріг уже в перші дні 2016-го року. 11 січня перевищення складало 23,9 %, а вже 13 січня - 52, 2%. Таких показників кременчуцькі лікарі не фіксували останні три роки як мінімум. Утім ця статистика, як це не дивно, є більш утішною, аніж у цілому в Україні. 

Надія Резніченко також зазначила, що близько 2 000 хворих у нашому місті - це тільки офіційна статистика, яка сформувалася суто з тих людей, які звернулися по допомогу до медичних закладів Кременчука, але ж є безліч також тих, хто лікується самотужки вдома. Тож отримані показники стосовно хворих на грип у рази насправді мають бути вищими. Окрім того, за словами керівника санепідемстанції, левову частку хворих займають діти та підлітки до 17 років, а саме 905 пацієнтів. Такі результати є досить неочікуваними, оскільки наразі у загальноосвітніх закладах Кременчука тривають канікули, які продовжили до 25 січня. То нібито, сидячи вдома та відпочиваючи або готуючись до екзаменів, молодь міста має бути здоровою, але на практиці виходить зовсім інше. 

Теги: Життя КременчукаМедицина Кременчукаепідемія грипуміська санітарно-епідеміологічна станція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 100 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 150 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3884 2