Новини з 1996 року

Гройсман виписав рейдерам радикальний рецепт - "мордою в підлогу". ВІДЕО

Валерія Макряшина 10 листопад 2017 13:30 346 0

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає Нацполіцію та інші правоохоронні органи жорстко реагувати на факти рейдерства.

«Усі ті, хто займаються рейдерством, силовим захопленням іншого чужого майна... У нас в уряді, Національній поліції є тільки один рецепт. Він називається українською мовою «Обличчям у підлогу», а по-російськи - «Мордой в пол», - сказав прем'єр.

«Хотів би закликати всіх правоохоронців, це і позиція міністра внутрішніх справ. Якщо хтось десь у будь-якому куточку України здійснює фізичне захоплення майна - відразу реагувати, арештовувати, доставляти в суд і вимагати покарання», - продовжив він.

Гройсман назвав боротьбу з рейдерством «питанням номер один»

«Парламент проголосував за антирейдерський закон, який дає відповідальність до 10 років в'язниці за такого роду дії», - заявив міністр юстиції Павло Петренко.

 

 


Нагадаємо, нещодавно Національна поліція затримала в Полтавській області декілька десятків рейдерів, які намагалися заволодіти активами агропідприємства.  Ініціатори рейдерського захоплення агрофірми в Полтавській області під час спроби втекти від поліції травмували правоохоронця та пошкодили кілька транспортних засобів місцевих жителів.

 
 

Відео: Цензор.Нет

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись