Новини з 1996 року

Гройсман: "За своєчасний початок опалювального сезону відповідають міські органи влади"

Валерія Макряшина 08 жовтня 2017 10:19 401 1

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що відповідальність за своєчасний початок опалювального сезону 2017-2018 років лежить на місцевих органах влади.

Відповідальність за своєчасний початок опалювального сезону 2017-2018 років в Україні повністю лежить на місцевих органах влади, які повинні прийняти рішення про його початок у разі, якщо три доби поспіль температура повітря буде нижче плюс 8 градусів Цельсія. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Я підкреслюю, що питання своєчасного запуску тепла, якості тепла повністю лежить на плечах місцевих органів влади: мерів міст, голів громад, голів адміністрацій, районів і областей. Персональна відповідальність за те, щоб усе було вчасно", - зазначив прем'єр, додавши, що на запуск систем подачі тепла за нормативами відводиться два тижні, але люди не можуть стільки чекати.

"Якщо три доби поспіль температура менше, ніж плюс 8 градусів, - починайте опалювальний період... Будь ласка, вчасно почніть і швидко запустіть", - сказав Гройсман.

Також прем'єр-міністр звернув увагу місцевих органів влади на необхідність своєчасної підготовки комунальної техніки для роботи в умовах зимового режиму і сніжної погоди.

Як повідомлялося, за даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості і держкомпанії "Укртрансгаз", станом на початок жовтня в Україні для проходження опалювального сезону 2017-2018 років накопичено майже 16,5 млрд куб. м газу в підземних сховищах і 1,2 млн тонн вугілля на складах ТЕС.

До початку минулого опалювального сезону запаси газу становили 14,5 млрд кубометрів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 08.10.2017 10:21

а градоначальник вовремя не включит