Новини з 1996 року

Гройсман пригадує кременчуцький вагонобудівний завод, заявляє про успіхи підприємства

Марина Баніт 14 серпня 2017 12:23 612 0

На своїй сторінці у ФБ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригадав минулорічну поїздку до Кременчука. За тим, що його найбільше вразило, - це вагонобудівний завод.

Гройсман стежить за успіхами Крюківського вагонобудівного заводу. І як стає зрозуміло з того - успіхи є.

Підприємство виробляє вантажні та пасажирські залізничні вагони, а також завод модернізував 15 вагонів метро. Завод у січні-липні збільшив випуск вантажних вагонів на 17,5%, або на 168 вагонів порівняно з відповідним періодом 2016 року - до 1129 одиниць.

Згідно з повідомленням, у січні-липні завод виробив 13 пасажирських вагонів, тоді як у 2016 році за звітний період не було випущено жодного пасажирського вагона.

 Також у цьому році завод модернізував 15 вагонів метро.  ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, вагони метро, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро і ескалаторів, контейнери, дорожню техніку.

Виробництво пасажирських вагонів на заводі здійснюється на замовлення "Укрзалізниці". Продукція заводу поставляється більш ніж у 20 країн світу. Крюківський вагонзавод є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних.

Читайте також про страшні екологічні проблеми міста, які через викиди утворюють підприємства.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2389 0