Новини з 1996 року

Грошове забезпечення сержантів ЗСУ збільшено на 1200 грн. - на черзі інші категорії військовослужбовців

Віктор Крук 05 серпня 2016 12:00 3552 0

Про це на офіційному сайті Міністерства оборони України повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.


На виконання доручення Президента України Генеральним штабом ЗСУ, з метою підвищення статусу молодших командирів та матеріального стимулювання їх служби, з 1-го червня 2016 року збільшено розміри грошового забезпечення окремим категоріям військовослужбовців сержантського та старшинського складу Збройних Сил України.

Відтепер у середньому надбавка до грошового забезпечення складає від 500 до 1200 гривень щомісячно. У серпні молодші командири отримають вищезазначену надбавку за два місяці — червень та липень.

Нині триває робота щодо реструктуризації грошового забезпечення всіх категорій військовослужбовців ЗС України.
Нагадаємо, що з січня поточного року військовослужбовцям ЗС України значно підвищили грошове забезпечення. Наразі солдат отримує від 7-ми тис. грн. на першому році служби, а сержант - від 8-ми тисяч «на руки». Ті військовослужбовці, що мають вислугу років, отримують більше, а під час перебування у зоні АТО виплачується ще й додаткова грошова винагорода.

У червні цього року Президент України Петро Порошенко з метою підвищення ролі сержантів у Збройних Силах України доручив міністру оборони Степану Полтораку підвищити їх грошове забезпечення. Про це він сказав під час зустрічі з сержантським складом на полігоні навчального центру ВДВ ЗСУ в Житомирській області.

З початку року на контрактну службу до Збройних Сил України поступило більше 130-ти кременчужан. За словами військового комісара Кременчуцького ОМВК Романа Сушка, до кінця року очікується, що контракти підпишуть ще близько сотні запасників. Окрім патріотичних мотивів, основною причиною високої зацікавленості чоловіків щодо вступу на контрактну військову службу є гідний рівень грошового забезпечення військовослужбовців.

Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ повідомляє, що в Мінобороні наразі триває робота щодо реструктуризації грошового забезпечення всіх категорій військовослужбовців ЗС України. У перекладі на нормальну мову це означає, що готується чергове підвищення грошового забезпечення для всіх категорій військовослужбовців.

Теги: 2946

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 371 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 718 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 563 0