Новини з 1996 року

Грошові перекази з Росії в Україну заборонили

Андрій Михайленко 04 квітня 2017 13:18 1009 0

Відправити гроші можна буде за умови, що оператор платіжної системи/оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон, що забороняє грошові перекази з Росії в Україну з допомогою іноземних платіжних систем. Як повідомляють українські ЗМІ, відповідний документ опублікований на офіційному порталі правової інформації.

Тепер у разі введення іноземною державою заборони щодо російських платіжних систем транскордонні перекази грошей без відкриття банківського рахунка в рамках платіжних систем, у тому числі іноземних, будуть можливі з Росії в таку державу лише за умови, що оператор платіжної системи, оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Читайте також: НБУ повідомляє про санкції щодо Сбербанку, чиє відділення працює в Кременчуці. ІНФОграфіка

Крім того, банк Росії повинен буде розміщувати на своєму офіційному сайті інформацію про введення іноземними державами заборони щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ. Передбачені законом обмеження будуть застосовуватися з дня розміщення регулятором таких відомостей.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1504 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1578 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1499 0