Новини з 1996 року

Грошові перекази з Росії в Україну заборонили

Андрій Михайленко 04 квітня 2017 13:18 816 0

Відправити гроші можна буде за умови, що оператор платіжної системи/оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон, що забороняє грошові перекази з Росії в Україну з допомогою іноземних платіжних систем. Як повідомляють українські ЗМІ, відповідний документ опублікований на офіційному порталі правової інформації.

Тепер у разі введення іноземною державою заборони щодо російських платіжних систем транскордонні перекази грошей без відкриття банківського рахунка в рамках платіжних систем, у тому числі іноземних, будуть можливі з Росії в таку державу лише за умови, що оператор платіжної системи, оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Читайте також: НБУ повідомляє про санкції щодо Сбербанку, чиє відділення працює в Кременчуці. ІНФОграфіка

Крім того, банк Росії повинен буде розміщувати на своєму офіційному сайті інформацію про введення іноземними державами заборони щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ. Передбачені законом обмеження будуть застосовуватися з дня розміщення регулятором таких відомостей.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2419 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2447 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3683 0